tv3.lv

Panika Indijā: absolūts haoss un arī sišana, lai tiktu pie kriketa biļetēm

22. septembrī 19:02

Telenganas štata galvaspilsētā Haidarābādā, “Gymkhana” stadionā pie trim kasēm sākās biļešu pārdošana uz Indijas “Twenty 20” kriketa spēli pret Austrāliju, bet tad pēkšņi sākās absolūts haoss un nekārtības rindā, ziņo “AP Newsroom”.

Gandrīz 30 tūkstošu cilvēku gaidīja rindā, lai nopirktu biļeti uz kriketa maču, bet interesanti, ka uz šo spēli bija pieejamas tikai 3000 biļetes, taču pēc tam sākās pamatīgi nemieri rindā. Policija kārtības nodrošināšanā izmantojusi stekus un citus līdzekļus, lai nomierinātu pūli.

Policijas amatpersonas notikuma vietā sākotnēji mazināja notikušo, sakot, ka daži cilvēki ir guvuši nelielus savienojumus un ka viens policists ir sniedzis atdzīvināšanas pasākumu kādai sievietei pūlī.

“Viss ir kārtībā, un traumas nav nopietnas. Mums nācās nomierināt pūli, notika neliela grūstīšanās pie kasēm, un šobrīd viņiem tiek sniegta pirmā palīdzība,” sacīja policists.

Vēlāk viens no policistiem atklāja, kurš vēlējās palikt anonīms, ka šobrīd septiņi no 20 ievainotajiem cilvēkiem smagā stāvoklī atrodas slimnīcā.

Jāmin, ka šobrīd Indijas kriketa izlase trīs “Twenty 20” spēļu sērijā uzņem Austrālijas vienību, gatavojoties nākamajā mēnesī Austrālijā notiekošajam Pasaules kausam kriketā.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm