tv3.lv

Māņticība, aitu upurēšana un smagie treniņi, ziemeļamerikāņu hokejisti stāsta par KHL pieredzēto

Par Ziemeļamerikas hokejistu dažādajām pieredzēm, spēlējot Kontinetālajā hokeja līgā, dzirdēts bieži. Portāls NBC Sports publicējis rakstu, kurā hokejisti dalās ar spilgtākajām epizodēm. 

2018. gada 10. martā 16:55

Ufas “Salavat Julajev” vārtsargam Benam Skrivensam ik pa laikam jādomā par to, kāpēc viņš ir aizskāris kādu komadas biedru un kādas māņticības pārkāpis. Tādu esot daudz.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Uz savu dzimšanas dienu tev ir obligāti jānes kūka komandas biedriem, ” stāsta kanādietis. “Ja tu uzkāp kādam uz kājas, tev ir jāļauj atkāpt atpakaļ, tu nevari svilpot iekštelpās vai paspiest roku kādam, kurš nav pārkāpis slieksnim. Viņi(krievu hokejisti) ir ļoti māņticīgi un nav iespējams uzminēt šīs lietas, tāpēc bieži nākas vienkārši kļūdīties.”

Ar ļoti neparastu notikumu šosezon nācies saskarties Astanas “Baris” leģionāriem.  Kāda treniņa laikā tikusi upurēta aita, kas licis izvemties pāris Ziemeļamerikas hokejistiem no nepatīkamā skata vien.

“Tas ir dīvainākais, ko vispār esmu hokejā dzirdējis, ” uzskata Kunluņas “Red Star” uzbrucējs, kanādietis Gilberts Brulē. “Nespēju tam noticēt, kad uzzināju par to.”

Magņitogorskas “Metalurg” uzbrucējs Voiteks Voļskis dīvainākās pieredzes pieraksta telefonā, lai atgriežoties mājās par tām var pastāstīt draugiem. “Ir jābūt gatavam pieredzēt jebko,” uzsver Voļskis.

Jau ceturto sezonu KHL aizvadījušajam hokejistam Metam Gīlrojam pirmā diena KHL bija viņa dzimšanas dienā, tāpēc visi spēlētāji brīnijušies, kur ir kūka.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Viņš un citi KHL spēlējošie ziemeļamerikāņu hokejisti ir pieraduši pie paražas,  ka katru dienu ir jāpaspiež roka visiem, kurus satiec, ja vien neesi pavadījis nakti zem viena jumta.

“Liela daļa spēlētāju nevēlās dalīties ar šiem stāstiem, jo vai nu viņiem ir līgums, vai arī tie plāno atgriezties KHL nākotnē, ” uzsver Skrivens.

Brulē izceļ arī smagās treniņnometnes. “Treniņnometnes ir smagākais, ko savā dzīvē esmu piedzīvojis. Principā tu trenējies divus mēnešus bez apstājas, divas vai trīs reizes dienā, ” uzsver hokejists.

Tomēr tiek pausta atziņa, ka ir hokejistiem ir arī pozitīvas pieredzes. Spēlējot Helsinku “Jokerit” vai Sanktpēterburgas “SKA”,  pieredzētais ir krietni labāks nekā Toljati, Magņitogorskā vai Čeļabinskā.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm