tv3.lv

Laulības ostā iestūrējis volejbolists Edgars Točs

8. augustā laulības ostā iestūrēja latviešu sportists Edgars Točs, kurš apprecēja savu bērnu mammu Laumu Ziediņu. Pāris ir attiecībās vairāk nekā sešus gadus un audzina nepilnus piecus gadus veco Emīlu un pusotra gada veco Elzu.

2020. gada 10. augustā 13:56

Par laimīgo notikumu mīlnieki informēja draugus un atbalstītājus sociālajā tīklā ”Instagram”.

Volejbolists Edgars Točs Ēģiptē trenējas un pavada laiku kopā ar mīļajiem

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

View this post on Instagram

Repost from @ziedinalauma using @RepostRegramApp – Ja pasaule dzīvotu ierastajā ritmā, Edgars atrastos planētas lielākajos sporta svētkos – Olimpiskajās spēlēs. Es tik ļoti to vēlējos un gaidīju. Šķiet, vairāk kā viņš pats. Vakar būtu notikusi spēle par zelta medaļu pludmales volejbolā. Bet Tokija, es ceru, tikai iepauzē līdz nākošajam gadam. Un tomēr katrai medaļai ir divas puses. Mēs skatāmies uz spožāko un, solot mūžīgu mīlestību, šodien dāvājam viens otram zelta gredzenus. Jo mīlestību pārcelt nevar. Es nekad to neesmu rakstījusi un teikusi publiski, arī Edgars nē. Mēs vienkārši tādi esam. Taču šodien es varu atļauties piekliegt pasauli pilnu, cik ļoti Tevi mīlu – no papēžiem līdz smalkākajam smilšu graudam Tavos matos! Un visiem mūsu mīļajiem, labajiem, kas vairāku gadu garumā jautāja “kad?”, kas sapņos mūsu kāzas sapņoja, kam telefona grāmatiņā esmu saglabāta kā Lauma Toča, lieku sakutināties Jūsu vēderiem un pasmaidīt vaidziņiem, TAS ir noticis! Priecāšos, ja savā priekā un labajos vēlējumos dalīsieties ar mums. . . . #toči #justmarried #tikkoprecēti #sieva #vīrs #pāvilosta #08082020 #8augusts #augusts2020 #love

A post shared by Edgars Točs (@e.tocs) on

Jaunlaulātie publiskoja skaistu kāzu dienas fotogrāfiju, atklājot, ka apprecējušies Pāvilostā.

Lauma raksta, ka šajā laikā Edgaram būtu bijis jāatrodas Tokijā un jācīnās Olimpiskajās spēlēs. Tomēr katrai medaļai ir divas puses – šī ir spožākā puse, jo solot mūžīgu mīlestību, pāris dāvāja viens otram zelta gredzenus. Kā nekā – mīlestību pārcelt nevar!

”Es nekad to neesmu rakstījusi un teikusi publiski, arī Edgars nē. Mēs vienkārši tādi esam. Taču šodien es varu atļauties piekliegt pasauli pilnu, cik ļoti tevi mīlu – no papēžiem līdz smalkākajam smilšu graudam tavos matos,” kāzu fotogrāfiju paraksta Lauma.

Komentāros jaunais pāris saņem neskaitāmus apsveikumus, laimes vēlējumus un jautājumus par ballīti!

Sveicam Edgaru un Laumu! Rūgts!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm