Krievijas MMA cīkstonis Jemeļjaņenko ir šokā par tautiešu bēgšanu no mobilizācijas

Krievijas leģendārais MMA cīkstonis Fjodors Jemeļjaņenko žurnālam “Championat” atzinis, ka ir patiesi šokēts par tiem, kuri ir spiesti bēgt prom no savas valsts, lai sevi paglābtu no iesaukšanas armijā.

5. oktobrī 12:44

21. septembrī Krievijas prezidents Vladimirs Putins paziņoja par daļēju mobilizāciju Krievijā, atzīmējot valsts pirmo mobilizāciju kopš Otrā pasaules kara.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Neilgi pēc tam valsts Aizsardzības ministrija atklāja, ka tiks iesaukti 300 tūkstošu krievu ar iepriekšēju militāro pieredzi.

Tikmēr Krievijas sportisti līdz 35 gadu vecumam varētu tikt iesaukti militārajā dienestā, kuriem ir bijusi atbilstoša pieredze bruņoto spēku rindās.

Kamēr joprojām redzams, kā Krievijas pilsoņi mēģina izbraukt no savas valsts, Krievijas MMA cīkstonis Jemeļjaņenko ir pārsteigts, ka tik daudzi viņa tautieši mobilizācijas dēļ cenšas pamest valsti.

Fjodors Jemeļjaņenko
Krievijas MMA cīkstonis

“Man personīgi tas bija liels atklājums un neliels šoks. Sāku lasīt ziņas mūsu valstī, ka cilvēki baidās no mobilizācijas un metas bēgt no savas valsts. Man tas šķiet ļoti savādi.”

Pats MMA cīkstonis Jemeļjaņenko atklājis, ka par iesaukumu Krievijas armijā pavēsti nav vēl saņēmis.

“Mēs dzīvojam šodienai, bet mēs visi tam gatavojamies,” sacīja Jemeļjaņenko.

Jau ziņojām, ka pavēsti par iesaukšanu armijā saņēmis arī milzīgais bijušais Pasaules Boksa asociācijas (WBA) čempions un Krievijas parlamenta deputāts Nikolajs Valujevs un, visticamāk, Jemeļjaņenko varētu būt nākamais.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Jāpiemin, ka Jemeļjaņenko dienēja Krievijas armijā no 1995. līdz 1997. gadam. Pabeidzot dienestu 46 gadus vecais Jemeļjaņenko pievērsās MMA cīņu sporta veidam, kurā šobrīd aizvadījis 47 cīņas un izcīnījis 40 uzvaras.

Vairākiem ziņu medijiem Jemeļjaņenko apliecinājis, ka negrasās beigt karjeru MMA un astoņstūrī plāno aizvadīt vismaz vēl vienu cīņu.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm