tv3.lv

FOTO: Porziņģis un Verpakovskis ”plosās” ar draugiem basketbola laukumā

Svētdien, 12. jūnijā, pārpildītā Liepājas Olimpiskajā centrā, labdarības mačā Verpakovskis pret Porziņģi pozitīvā gaisotnē ar 77:74 uzvarēja Nacionālās Basketbola asociācijas jaunās zvaigznes un šā pasākuma lielākā magnēta Kristapa Porziņģa komanda.

2016. gada 14. jūnijā 13:10

Un patiesi, atsaucība šim mačam bija milzīga, piepildot abas arēnas tribīnes, un solīja lielisku atmosfēru. Abu komandu kapteiņu sastāvi bija nobruņoti ar skaļiem uzvārdiem. Māris Verpakovskis talkā bija saucis Latvijas basketbola leģendu Valdi Valteru, grupas Prāta vētra līderi Renāru Kauperu, kurš pērn ar saviem grupas biedriem piedalījās līdzīgā futbola mačā Liepājā starp Māra un Mareka Zuntnera vienību. Savam brālim pretī stājās arī Jānis un Mārtiņš Porziņģi, aktieru plejādi veidoja Andris Bulis un Intars Rešetins, savukārt daiļā dzimuma odziņu piedeva bijusī vieglatlēte Ineta Radēviča.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Foto:

Kristapa Porziņģa zvaigžņotajā plejādē bija basketboliste Anete Jēkabsone-Žogota un tādi pazīstami vīri kā hokejists Oksars Bārtulis, šovmens un bijušais basketbolists Renārs Zeltiņš, futbola kluba Liepāja treneri Viktors Dobrecovs un Mareks Zuntners, aktieris un režisors Andris Keišs un citi sabiedrībā pazīstami cilvēki. “Šis ir pasākums, kurā tu vari būt kopā ar jaukiem cilvēkiem, ar kuriem ikdienā nevari satikties. Kad spēlēju Amerikā, mēs trenējamies tikai ar puišiem, tā man ir pierasta lieta,” sacīja Jēkabsone-Žogota.


Pati spēle, kā jau ierasts, iešūpojās palēnām līdz katrs no dalībniekiem saprata, uz ko tad ir spējīgs. Par lielāko skatītāju izklaidētāju sev raksturīgi kļuva Zeltiņš, kurš gan slēpās skatītāju rindās, gan centās Verpakovski apspēlēt ar futbola paņēmieniem. Apbrīnot joprojām varēja Valtera meistarību un laukuma redzējumu, tiesa, visvairāk tika gaidīts no Porziņģa, kurš gan necentās pārējos spēles dalībniekus atstāt savā ēnā, taču epizodiski priecēja skatītājus ar skaistiem bumbas triecieniem grozā no augšas.


“Visi kopā mēs šeit lieliski izbaudījām laiku. Es esmu gandarīt par spēli. Man ir prieks tikties ar tādiem cilvēkiem laukumā. Es iedevu piespēli Kristapam, tas bija viens no maniem mērķiem. Gribēju atņemt bumbu Valdim Valteram, bet sanāca otrādi. Jūtos super! Spēle bija interesanta, ar intrigu. Tā ka nākamreiz tiekamies atkal,” gandarīts par maču bija Zeltiņš.

Spēles lielajā pārtraukumā notika labdarības izsole, kurā savā īpašumā varēja iegūt abu kapteiņu spēles kreklus ar autogrāfiem, kā arī Porziņģa Ņujorkas Knicks šortus un šā mača botes. Kopumā izolē tika iegūti vairāk nekā 1000 eiro, kas kopā ar biļešu tirdzniecībā iegūtajiem līdzekļiem tiks novirzīti labdarībai, kuras pamatmērķis dot iespēju un palīdzēt Liepājas maznodrošināto ģimeņu bērniem nodarboties ar sportu.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm