tv3.lv

FOTO: iepazīsties ar Fit Model Latvia 2016 spēcīgo treneri Sandi Valdmani

2016. gada 14. februārī ar pirmo treniņu programmas dienu iesākās Latvijas Bodibildinga, fitnesa un bodifitnesa federācijas un sporta klubu tīkla My Fitness Latvija organizētais fitnesa projekts – Fit Model Latvia 2016.

2016. gada 19. aprīlī 14:13

Mērķtiecīgas 23  sievietes uzdrīkstējās un izaicināja sevi, uzsākot interesanto un emocionāli ļoti aizrautīgo 10 nedēļu treniņu projektu! Protams, ka tas viss profesionālu treneru pavadībā. Gribam tevi iepazīstināt ar vienu no IFBB treneriem un tas ir Sandis Valdmanis. Sandis pēc izglītības ir vecākais treneris un vadītājs bodibildinga sporta jomā ar divu gadu darba pieredzi. Tu vari sastapt Sandi My Fitness sporta zālē, kura atrodas Dominā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Kāpēc nolēmi kļūt par fitnesa treneri?

Sports vienmēr bijis tuvu sirdij. Taču nedomāju, ka būšu treneris. Sākumā vispār gribēju saistībā ar arhitektiem iet, jo rasēt padevās, un arī gāja pie sirds. Ar trenažieru zāli jau darbojos 15 gadu vecumā, protams nenoepietni, un tā kā vairums – priekš sevis. Ar laiku zāles apmeklējums kļuva par ieradumu, un treniņos vienmēr starp saviem vienaudžiem biju “priekšā”, kāds vienmēr vērsās pēc padoma, un es ar prieku palīdzēju – šie momenti lika saprast, ka man mācīšana, trenēšana patīk un pat padodas, jo redzēju ka mana palīdzība reāli noder, protams neizpalika sevis garīgā pilnveidošana teorētiskajā daļā – tad nu tā arī iemīlējos šajā sporta veidā, un lai arī pats neesmu izcils atlēts sanācis, visu enerģiju veltu darbā ar citiem cilvēkiem.

Kas tev šķiet vispievilcīgākais savā profesijā?
Fitnesa trenera profesijā viss pievilcīgākais ir tas, ka darba diena vienmēr paiet pozitīvu emociju pildīta, grūti pat dažreiz to nosaukt par darbu, jo mīlu to ko daru.
Kas ir visgrūtākais fitnesa trenera darba gaitās?
Ja, arī šajā darbā ir šis tas grūts, un ar to jātiek galā ik dienas. Varbūt no malas izskatās pinīgi viss mierīgi, taču patiesība, uz manis tiek likt liela atbildība, par to ko daram zālē, vienmēr jābūt gatavm uz visu, jo katra diena paiet savādāk, cilvēki mainās un arī man jāspēj pielāgoties izmaiņām.
Kāds ir tavs vismīļākais vingrinājums?
Pietupieni. Taču vingrinājumus izšķirt, kuri būtu viss mīļākie arī īsti nevar, katram ir savs, bieži mēs to izvēlāmies pēc tā, kāds bijis treniņš kopumā, un tad parasti tiek uzsvērts kāds tās dienas uzdevumus, kurš viss labāk padevās.
 Kā Tu pavadi savu brīvo laiku?
Brīvais laiks ir maz patiesībā, jo es brīvajā laika cenšos domāt arī par saviem klientiem, attiecīgi mans brīvais laiks var citiem šķist pagalam garlaicīgs. Es cenšos pastudēt un palasīt informāciju saistībā ar fitnesu, bieži mājās gatavojos nākamajai dienai līdz vēlai nakts stundai.
Kas ir tavs elks?
Man nav neviena elka, jo uzskatu ka no katra pasaules līmeņa trenera vai atlēta varu ko mācīties un paņemt dzīvē.
Kam Tu seko līdzi sociāļajos tīklos?
Nav konkrēta personība.
Tavs iecienītākais ēdiens?
Man iecienīto ēdienu saraksts ir paliels, taču uz doto brīdi, ja man jāatbild, tad tas būtu suši.
Tavas trīs labākās trenera rakstura īpašības?
Par sevi grūti spriest, es sevi no malas neredzu. Taču, kas ir noderējis, tas ir empātiskums – spēja izprast otru cilvēku, pozitīvisms – cenšoties nodarbības laikā uzturēt patīkamu atmosfēru un atsaucīgums.
Kāpēc pieteicies IFBB projektā?
IFBB projektā iesaistos jau 2.gadu. Kāpēc pieteicos? Vēlējos mest izaicinājumu kam jaunam. Vērtīgu pieredzi esmu guvis, un tā ik dienas – projekts arī sniedz patīkamu iespēju padziļinātāk pārdomāt treniņus, jo atlētes tiek gatavotas sacensībām un ir rūpīgi jāpārzin katrs sīkums. Papildus iespēja iepazīt jaunus un super foršus cilvēkus.

Foto

Video

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm