tv3.lv

FOTO: iepazīsti fitnesa modeli un futbola cienītāju Aleksandru

2016.gada 14.februārī ar pirmo treniņu programmas dienu iesākās Latvijas Bodibildinga, fitnesa un bodifitnesa federācijas un sporta klubu tīkla MyFitness Latvija organizētais fitnesa projekts  Fit Model Latvia 2016.

2016. gada 11. martā 15:14

Mērķtiecīgas 23  sievietes uzdrīkstējās un izaicināja sevi uzsākot interesanto, un emocionāli ļoti aizrautīgo 10 nedēļu treniņu projektu! Katrai no dalībniecēm ir savs mērķis, bet galvenais, kas vienos meitenes ir veselīgs un aktīvs dzīves veids! Mēs tev piedāvājm iepazīties ar vienu no Latvijas pārstāvēm – Aleksandru Jātnieci- Labucku. Viņa ir 31 gadus jauna sieviete, divu dēlu mamma, sieva un sabiedrisko attiecību vadītāja! Lūk, Aleksandra atbild uz jautājumiem!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Kāpēc tu pieteicies projektam?

Pieteicos projektam, lai sasniegtu progresu savos treniņos un lai pastumtu sevi ārā no komforta zonas, kur ļoti labi jau biju iesēdusies. Tā saka, ka dzīve sākas tur, kur beidzas tava komforta zona – pārbaudīsim!


Pēc tavām domām, kas būs priekš tevis – pats grūtākais projektā?

Viennozīmīgi – iziet uz skatuves. Visvairāk baidos par to, ka no liela uztraukuma aizmirsīšu, kas uz skatuves jādara vai arī par to, ka skaistajās augstpapēžu kurpēs varētu sapīties kājas!
Tava sapņu valsts?

Man par lielu prieku un laimi, savā sapņu valstī es dzīvoju! Protams, esmu bijusi daudzās citās valstīs, kur ir skaistas lietas un vietas, interesanta kultūra, gardi ēdieni un pavisam noteikti – patīkamāks klimats, tomēr taisnība ir teicienam – nekur nav tik labi, kā mājās!


Kādu īpašību tu visvairāk vērtē cilvēkos?

Patiesumu.


Tavs hobijs?

Pēdējos gadus mans hobijs ir fitnesa kluba apmeklēšana. Vienmēr kaut ko pamainu, lai neapnīk – citreiz vairāk pievēršos trenažieru zālei, citreiz kādai grupu nodarbībai vai vasarā – skriešanai gar Daugavas krastu. Vienmēr cenšos saglabāt sev kādu izaicinājumu nodarbēs, lai būtu interesanti, savukārt, kad kļūst garlaicīgi – atrodu atkal jaunu aktivitāti. Jo zinu, ka ilgstoši es nedarītu neko tādu, kas man nesagādā prieku – tāpēc par šo mazo prieka momentu vienmēr jāpiedomā. To visiem novēlu – lai jūs savās nodarbēs atrodat prieku, neatkarīgi no tā, ko darāt – vai ejat uz sporta zāli, vai apmeklējat šūšanas pulciņu, vai auklējat mājās bērnus – dariet to ar prieku!
Tavs mīļākais sporta veids?

Tas ir futbols, kad to spēlē mans dēls. Skatīties dēla spēli, tā ir ļoti liela emociju gamma – gan prieks par viņa iesistajiem vārtiem, pārdzīvojumi par kļūdām un neveiksmēm, ļoti lieli uztraukumi visas spēles garumā! Visi vecāki, protams – arī pretinieku, jūt līdzi saviem bērniem un tur īkšķus par viņiem, spriedze ir ļoti liela. Just līdzi savam bērnam – to nevaru salīdzināt ne ar kāda cita sporta skatīšanos ne televīzijā, ne klātienē!
Mīļākais apģērba gabals?

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Tās viennozīmīgi ir džinsa bikses. Jā, jā, zinu, ka sievietēm būtu jāstaigā svārkos un kleitās, un tā tālāk. Tomēr pieguļošās džinsa biksēs jūtos gan ērti, gan skaisti, gan gatava jebkādiem jaukiem piedzīvojumiem, ko diena man ir sagatavojusi.

FOTO: Aleksandra Jātniece- Labucka

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm