tv3.lv

FOTO: brīnišķīgās modeles citādā fitnesa studijā

Visām sievietēm, kas vēlas iegūt labāku un slaidāku augumu, nostiprināt savu ķermeni, kā arī gūt patīkamas emocijas, noderēs treniņi un procedūras citādā fitnesa studijā Figūra Fit, kur viesojās arī projekta Fit Model Latvija 2016 dalībnieces!

2016. gada 18. martā 14:16

Fit Model Latvija 2016 meitenes iepazinās un izmēģināja Figūra Fit sniegto piedāvājumu klāstu. Projekta dalībnieces veica limfodrenāžu un termoprocedūras, nodarbojās ar inovatīvo trenažieri Avanti Cardio Gym, kā arī baudīja infrasarkano saunu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Foto: Fit Model Latvija 2016 meitenes pēc trīs nedēļu nodarbībām

Limfodrenāžas procedūra ir masāža ar speciālas aparatūras palīdzību, kuras laikā tiek sekmēta šķidruma un toksīnu izvade no organisma, aktivizējas ādas vielmaiņas procesi, uzlabojas asinsrite un samazinās tūska.

Tāpat studijā ir pieejama termoprocedūra (dziļa ķermeņa uzsildīšana ar infrasarkano staru siltumu, kā rezultātā aktivizējas taukšūnu vielmaiņa). Procedūras laikā sasniegts termoefekts dažādās ķermeņa problēmzonās; jāsaka, ka šī procedūra ļauj uzlabot ādas struktūru, lieliski to atjauno un sniedz ādai tonusu, padara ādu gludāku, kā arī palīdz izvadīt lieko ķermeņa šķidrumu, protams, procedūra izmantojama arī kā līdzeklis, lai mazinātu pārslodzi muskulatūrā.

Video

Trenažieris Avanti Cardio Gym ir unikāls ar to, ka ļauj vienlaicīgi nodarbināt visu ķermeni- tas ir līdzsvarots kardio un spēka treniņš visām muskuļu grupām (duālā trošu vilkšanas sistēma+virtuālais treneris). Treniņš ilgst tikai 30 minūtes un šis trenažieris lieliski noder gan ķermeņa apjoma samazināšanai, gan muskulatūras veidošanai/nostiprināšanai.

Studija Figūra Fit novēl visām projekta dalībniecēm izturību un veiksmi, savu izvirzīto mērķu sasniegšanā un vienmēr būt sievišķīgām. Uz tikšanos citādā fitnesa studijā Figūra Fit Rīgā, Lāčplēša ielā 41. Vairāk lasi – www.figurafit.lv.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm