tv3.lv

Stadiona būvdarbu aizkavēšanās dēļ Latvijai iet secen Eiropas komandu čempionāta vieglatlētikā rīkošana

Būvniecības termiņa pagarinājuma Jāņa Daliņa stadionam dēļ Eiropas komandu čempionāts vieglatlētikā otrajai līgai 2021. gada 19. un 20. jūnijā Valmierā nenotiks, otrdien vēsta Latvijas Vieglatlētikas savienība (LVS).

2020. gada 20. oktobrī 11:43

Covid-19 globālā pandēmija ir būtiski ietekmējusi Jāņa Daliņa stadiona atjaunošanas Valmierā būvniecības darba grafiku, vēsta LVS.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Valmieras pilsētas dome ir sniegusi informāciju, ka stadiona atjaunošana netiks pabeigta paredzētajā termiņā. Tāpēc ir pieņemts lēmums Eiropas komandu čempionātu vieglatlētikā otrajai līgai 2021. gadā Valmierā nerīkot.

Pēc pieņemtā lēmuma Eiropas Vieglatlētikas asociācija (EA) lūdza izskatīt alternatīvas iespējas čempionāta rīkošanai Latvijā. Balstoties uz infrastruktūras pieejamību Rīgā un reģionos, LVS izskatīja iespēju sacensības organizēt Jelgavā.

Pēc sarunām ar pilsētas vadību tika secināts, ka pilsētā pagaidām nav atbilstoši apstākļi pasākuma organizēšanai. Līdz ar to šobrīd EA meklē citu čempionāta rīkotājvalsti.

LVS ir pieteikusies EA rīkot Eiropas U-18 čempionātu Rīgā 2024. gadā un plāno pieteikties nākamā Eiropas komandu čempionāta 2023. gadā organizēšanai Valmierā.

Būvdarbus Valmieras stadionā veic piegādātāju apvienība “Lemminkainen”, būvuzraudzību nodrošina “Būvuzraugi LV”. Projekta pasūtītājs ir Valmieras pilsētas pašvaldība, tā plānotās kopējās realizācijas izmaksas ir 21 598 847 eiro, tostarp valsts budžeta finansējums – ne mazāks kā 5 300 000 eiro.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm