tv3.lv

Sporta padome vienojas sportistiem prēmijas izmaksāt par katru augstvērtīgo paralimpisko sasniegumu

Latvijas Nacionālās sporta padome šodien lēma rosināt valdību grozīt Ministru kabineta noteikumus par kārtību, kādā piešķiramas naudas balvas par sasniegumiem paralimpiskajās spēlēs, lai sportisti varētu saņemt prēmijas par katru augstvērtīgo paralimpisko sasniegumu.

2021. gada 15. septembrī 15:36

Pašreiz noteikumi paredz, ka par izcīnītajām medaļām individuālajos sporta veidos olimpiskajās spēlēs sportistam, viņa treneriem, sportistu apkalpojošiem sporta darbiniekiem, tajā skaitā sporta ārstiem, apkalpojošam personālam un attiecīgajai sporta federācija naudas balva kalendārā gada laikā var tikt piešķirta tikai par vienu – augstāko – sasniegumu, kā vienīgo izņēmumu paredzot sportistu sasniegumus olimpiskajās spēlēs, par kurām naudas balva var tikt piešķirta par katru no sasniegumiem.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Grozījumi noteikumos paredzētu, ka arī par sasniegumiem paralimpiskajās spēlēs, līdzīgi kā par sasniegumiem olimpiskajās spēlēs, naudas balva par izciliem sasniegumiem sportā varētu tikt piešķirta par katru no sasniegumiem.

Ja valdība akceptēs minētos grozījumus, Latvijas paralimpieši varēs saņemt prēmijas par visiem izcilajiem rezultātiem Tokijas paralimpiskajās spēlēs – ne tikai par vienu augstāko.

Minētais regulējums tieši attiektos uz Latvijas paralimpiešiem Diānu Dadzīti un Rihardu Sniku, kuri Tokijā izcīnīja pa divām sudraba godalgām.

Lasi vēl: Kariņš uzdevis IZM iesniegt priekšlikumus paralimpisko spēļu dalībnieku prēmēšanai par vairākiem sportiskiem sasniegumiem

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm