tv3.lv

Radīti risinājumi, lai ikviens operatīvi varētu sekot līdzi hokeja čempionātā notiekošajam

Līdz pasaules hokeja čempionātam atlikušas vien 29 dienas. Šobrīd arēnā “Rīga”, “Olimpiskajā centrā” un citviet notiek aktīva gatavošanās lielajam notikumam.

Zināms, ka šo hokeja čempionātu pavadīs augsta līmeņa komunikāciju tehnoloģijas. Tāpēc arī Covid-19 ierobežojumu laikā ledus laukumos notiekošais interesentiem būs pieejams maksimāli ātri.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Arēna “Rīga” būs viena no centrālajām vietām, kur notiks pasaules čempionāta spēles. Sākot ar arēnas centrālo zāli un noslēdzot ar sportistu ģērbtuvēm. Vadi, kontakti, pieslēgumi un vēl virkne dažādu iekārtu uzstādīšana. Vieni no aktīvākajiem gatavošanās darbiem ir vērsti jaunu komunikāciju ierīkošanai.

“Ripas kustības ātrums, spēlētāju noslidotā daudzums,” Hokeja Pasaules čempionāta orgkomitejas vadītājs Edgars Buncis norāda, ka sports iet roku rokā ar jaunajām tehnoloģijām. Šoreiz līdzjutējiem hallē spēlēm līdzi sekot visdrīzāk nebūs iespējas, tāpēc tiek radīti risinājumi, kā iespējami plašs cilvēku loks varēs uzzināt par ledus laukumā notiekošo, piemēram, izmantojot čempionāta organizatoru lietotni.

“Cilvēks, ieejot aplikācijā, var saņemt šo statistiku jau spēles laikā, un pēdējā laikā ir tā, ka federācijas aplikācijā divu minūšu laikā pēc gala jau redzams video aplikācijā, kā tas ir noticis,” stāsta Buncis.

Minētā ir tikai viena no prasībām, lai čempionāts varētu aizritēt atbilstoši prasībām. Daudzās video un informācijas tehnoloģijas tiek uzstādītas, lai, piemēram, veidotu sporta komandu aktuālo statistiku, tā būs interesanta ne tikai skatītājiem, bet arī hokejistu treneriem.

Kompānija BITE nodrošinās čempionātā jaudīgu internetu un tehnoloģiskos risinājumus.

“Lokālo tīklu izveide, droša WiFi izveide, drošības risinājumi, fiksētie, rezervētie interneti. Tas ir mūsu ikdiena. Tam pa virsu nāk lielums, vairāk nekā 300 dažāda pielietojuma istabas, kas jāaprīko, vairāk nekā 3000 dažādas konekcijas, kas jāizveido gan arēnā, gan Olimpiskajā, gan 100 dažādas iekārtas, kas jāuzstāda katra savā vietā,” stāsta “BITE” partnerības attīstības vadītājs Vladislavs Gurmans.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ņemot vērā, ka šis ir pasaules hokeja čempionāts, tad Latvijā viesosies dažādu mediju pārstāvji, kuri informēs hokeja līdzjutējus ārpus Latvijas. Arī to nodrošinās vietējie informācijas tehnoloģiju speciālisti.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm