tv3.lv

“Olimpiskais sporta centrs” mainījis nosaukumu uz “Rimi” Olimpiskais centrs

Rīgas sporta komplekss “Olimpiskais sporta centrs” turpmāk sauksies “Rimi” Olimpiskais centrs, aģentūrai LETA pavēstīja mazumtirgotāja SIA “Rimi Latvia” pārstāvji.

2021. gada 12. augustā 17:10

Uzņēmumā informēja, ka, paplašinot Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) un “Rimi Latvia” sadarbību, ir noslēgts sadarbības līgums par “Olimpiskā sporta centra” nosaukuma un vizuālā tēla maiņu tā darbības 16.sezonā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Pēc “Rimi Latvia” paustā, “Rimi” Olimpisko centru ik dienu apmeklē vairāk nekā 4000 sportistu, sporta atbalstītāju un veselīga dzīvesveida piekritēju. Te notiek pasaules, Eiropas un Latvijas mēroga sacensības gan komandu, gan individuālajos sporta veidos. Centrs pilda sociālo funkciju bērnu, jauniešu un arī senioru sporta aktivitātēs.

“LOK sadarbība ar “Rimi” ir sākusies pirms pāris gadiem, un man ir liels gandarījums, ka šī abpusējā draudzība nostiprinās, pilnveidojas un iegūst jaunus sadarbības apvāršņus. Tas pierāda to, ka sports ir sekmīgs instruments savstarpējai sapratnei dažādās auditorijās, īstenojot katram savus mērķus un tai paša laikā saglabājot draudzību, cieņu un izcilību,” komentēja LOK prezidents Žoržs Tikmers.

Īstenojot ilgtermiņa sadarbību ar LOK, “Rimi” šogad bija oficiālais Latvijas olimpiskās komandas iedvesmotājs un otro gadu turpina atbalstīt arī projektu “Sporto visa klase”.

“Sadarbības paplašināšana ar LOK ir būtisks notikums, kas stiprina mūsu stratēģiskos mērķus un apņemšanos pastāvīgi un mērķtiecīgi atbalstīt aktīvāku un veselīgāku dzīvesveidu. Tas nozīmē gan iedzīvotāju izglītošanu par veselīgu uzturu, gan motivēšanu sportošanai. Tāpēc atbilstošas sporta infrastruktūras pieejamība ir būtisks priekšnosacījums, lai ikviens varētu savā ikdienā pakāpeniski veikt arvien veselīgākas izvēles” sacīja “Rimi Latvia” valdes priekšsēdētājs Valdis Turlais.

Savukārt SIA “Olimpiskais sporta centrs” vadītāja Inga Zobena atzina, ka sadarbība reklāmas jomā ir nozīmīga un ļauj attīstīt un paplašināt pakalpojumu klāstu un uzlabot klientu servisu, kā arī īstenot sociālus projektus.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Kā aģentūrai LETA skaidroja “Rimi Latvia” sabiedrisko attiecību pārstāvis Juris Šleiers, uzņēmumam ir sadarbība gan ar LOK, gan “Olimpisko sporta centru”. “Tās ir saistītas, tomēr juridiski dažādas organizācijas,” stāstīja Šleiers.

Ar katru no tām “Rimi Latvia” ir dažādi atbalsta projekti. “LOK, piemēram, atbalstām jauniešus un skolēnus tādos projektos kā “Sporto visa klase”, šogad esam arī Latvijas Olimpiskās komandas iedvesmas partneris, atbalstām tieši jaunos olimpiešus ceļā uz panākumiem, atbalstīsim LOK arī uz ziemas olimpiādi; savukārt ar “Olimpisko sporta centru” mums arī ir ilgtermiņa sadarbība un tāpēc “Rimi” Olimpiskais centrs. Taču visi atbalsta projekti ir reklāmas līgumi ar konfidenciālu saturu,” teica Šleiers.

Jau vēstīts, ka šā gada sākumā Grostonas ielā esošā sporta būve atgriezās pie tās vēsturiskā nosaukuma – “Olimpiskais sporta centrs”. Iepriekš tas vairākus gadus saucās “Elektrum” Olimpiskais centrs, bet 2020.gada decembrī noslēdzās līdzšinējā reklāmas sadarbība ar AS “Latvenergo”. Līgums tika parakstīts 2015.gadā un paredzēja, ka tolaik vēl jaunais AS “Latvenergo” elektroenerģijas tirdzniecības zīmols “Elektrum” tiek integrēts “Olimpiskais sporta centrs” nosaukumā.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm