tv3.lv

Zariņa pārstāvētā “Kreda” rallijreida “Dakara” otrajā posmā sasniedz 36. labāko rezultātu

Lietuvas autosportista Antana Jukneviča un Latvijas stūrmaņa Didža Zariņa pārstāvētā “Kreda” vienība pirmdien rallijreida “Dakara” otrajā posmā sasniedza 36. labāko rezultātu vieglo automašīnu klasē.

3. janvārī 19:17

Otro posmu, kurā ekipāžas ātrumposmos veica 338 kilometrus, “Kreda” komanda finišēja pēc četrām stundām 14 minūtēm un 32 sekundēm, uzvarētājam francūzim Sebastjanam Lēbam (“Prodrive”) zaudējot 49 minūtes un 32 sekundes. Lēbam tā bija 15. uzvara posmā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Otrais trīs minūtes un 28 sekundes aiz posma uzvarētāja finišēja Kataras pārstāvis Nasers Al-Atija (“Toyota”), bet trešais ar piecu minūšu un 52 sekunžu atpalicību no Lēba finišēja spānis Karloss Sainss (“Audi Sport”).

Pēc diviem veiktajiem posmiem vadībā joprojām ir pirmā posma uzvarētājs Al-Atija, kuram Lēbs pietuvojies deviņu minūšu un 16 sekunžu attālumā.

Trešais 40 minūtes un 53 sekundes aiz Al-Atijas ir “Overdrive Toyota” pārstāvis no Argentīnas Lusio Alvaress.

Lietuvas/Latvijas ekipāža ieņem 60.vietu 66 atlikušo ekipāžu konkurencē, no līderiem atpaliekot 18 stundas 19 minūtes un vienu sekundi.

Lielā atpalicība skaidrojama ar 1B posmā nopelnīto soda laiku desmit stundas. Svētdien 1B posmā Lietuvas/Latvijas duets neilgi pēc starta izjuta tehniskās problēmas, kas ļāva nakšņošanas vietā ierasties vien naktī, saņemot desmit stundu sodu, tomēr pirmdien spēja turpināt sacensības.

Motosportistu konkurencē pirmdien uzvarēja Spānijas pārstāvis Joans Barreda Borts (“Honda”), kurš smiltīs pavadīja trīs stundas 31 minūti un 20 sekundes, par piecām minūtēm un 33 sekundēm apsteidzot britu Semu Sanderlendu (“GASGAS Factory Racing”) un vēl par 21 sekundi – argentīnieti Kevinu Benavidesu (KTM).

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Kopvērtējumā vadībā ir Dubaijā dzīvojošais Sanderlends, kuram ar divu minūšu un 51 sekundes atpalicību seko francūzis Adriens van Beverens (“Yamaha”) un ar triju minūšu un 29 sekunžu atpalicību – austrālietis Deniels Senderss (“GASGAS Factory Racing”).

Otrdien trešajā posmā sportistiem paredzēts veikt 555 kilometrus Al-Kaisumas apkārtnē, ātrumposmos mērojot 338 kilometrus.

Rallijreids 12 posmu garumā norisināsies līdz 14.janvārim ar finišu Džidā.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm