tv3.lv

Skatītāji varēs sekot līdzi daudzsološās Latvijas ekipāžas startiem Eiropas rallija čempionātā

Jau 11. martā ar startu Portugāles rallijā jauno Eiropas rallija čempionāta (ERC) sezonu uzsāks Latvijas daudzsološā ekipāža Mārtiņš Sesks/Renārs Francis. Visas sezonas garumā viņu startus varēs redzēt TV6 un TV3 Sport kanālos, kas pieejami arī nākamās paaudzes televīzijā Go3.

9. martā 17:51

TV3 Sport kanālos skatītāji varēs vērot katra rallija piecus posmus, savukārt TV6 demonstrēs ralliju noslēdzošos posmus jeb Power Stage, kuros tiek noteikti rallija uzvarētāji un vietu izkārtojums. Tāpat TV3 Sport būs redzami arī ERC apskati un žurnāli.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Latviju ERC jaunajā sezonā pārstāvēs braucējs Mārtiņš Sesks un stūrmanis Renārs Francis, kas startēs ar pilnpiedziņas auto.

”Priekšā ir sezona, kas mani ievedīs posmā ar jauniem izaicinājumiem un daudz nezināmā, ko apgūt. Esam aizvadījuši vairākus veiksmīgus gadus sacenšoties junioru ieskaitē un, tagad, turpinot plānveidīgu karjeras attīstību, speram nākamo soli, turpmāk pārejot startēt ar pilnpiedziņas auto un pavisam cita līmeņa un pieredzes braucējiem. Lieliski, ka tas sakrīt ar jaunumiem pašā Eiropas Rallija čempionāta – jaunu promoteri, kas sev līdzi ir atnesis nākamā līmeņa sacensību organizāciju un braucēju sastāvu. Turpinām kāpt pa karjeras kāpnēm, uzkrājot vajadzīgo pieredzi un viennozīmīgi šis gads būs ļoti liels solis uz priekšu pretī lielajiem mērķiem. Tuvākais no tiem ir jau 2024. gadā veiksmīgi sacensties WRC sacensībās, lai, tādejādi, varētu piepildīt vieno no tiem – braukt WRC rallija posmā savu skatītāju priekšā – Liepājā,” iespaidos par gaidāmo sezonu dalās Latvijas braucējs Mārtiņš Sesks.

Šogad ERC sezonas ietvaros ir paredzēti astoņi ralliji, vienā no kuriem Latvijas ekipāža startēs savu līdzjutēju priekšā Liepājā.

•         11.-13. marts, Rally Serras de Fafe e Felgueiras (Portugāle, grunts);

•         26.-27. marts, Azores Rallye (Portugāle, grunts);

•         13.-14. maijs, Rally Islas Canarias (Spānija, asfalts);

•         11.-12. jūnijs, Rally Poland (Polija, grunts);

•         2.-3. jūlijs, Rally Liepāja (Latvija, grunts);

•         23.-24. jūlijs, Rally di Roma Capitale (Itālija, asfalts), 2022. gada 23.-24. jūlijs;

•         27.-28. augusts, Barum Czech Rally Zlín (Čehija, asfalts);

•         8. posma norise vēl tiek precizēta.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm