tv3.lv

Sesks otrajā pozīcijā pēc WRC Zviedrijas posma pirmās dienas junioru ieskaitē

Latvijas rallija braucējs Mārtiņš Sesks un stūrmanis Renārs Francis pēc pasaules rallija čempionāta (WRC) otrā posma pirmās dienas ieņem otro vietu junioru klasē.

2020. gada 14. februārī 19:19

Piektdien norisinājās pirmie četri ātrumposmi. Seska ekipāža, kas startē ar “Ford Fiesta” spēkratu, JWRC ieskaitē pirmajā “dopā” bija otrā, otrajā finišēja trešā, trešajā svinēja uzvaru, bet ceturtajā palika sestā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Noslēgusies otrā Rally Sweden diena.Kopvērtējumā starp FIA Junior WRC braucējiem Martins Sesks un Renars Francis…

Posted by Martins Sesks Rally on Friday, February 14, 2020

Pēc četriem ātrumposmiem līderis JWRC klasē ir zviedrs Toms Kristensons, kurš Seska/Franča ekipāžu apsteidz par 23,0 sekundēm, bet trešajā vietā ir soms Lauri Jona, kurš latviešiem ir 10,1 sekundi aiz muguras. Visi junioru klases dalībnieki startē ar “Ford Fiesta” auto.

Kopējā ieskaitā līderis ir brits Elfis Evanss (“Toyota”), 8,5 sekundes atpaliek pērnā gada čempions Ots Tenaks no Igaunijas (“Hyundai”), bet pirmo trijnieku noslēdz divkārtējais Latvijas čempions Kalle Rovanpere no Somijas (“Toyota”), kurš zaudē 14,3 sekundes.

Sesks zaudē piecas minūtes un 9,4 sekundes, kas dod 28.vietu kopējā ieskaitē.

Sestdien notiks vēl četri ātrumposmi, bet Zviedrijas rallijas noslēgsies svētdien ar vēl diviem “dopiem”.

2020.gada WJRC čempions balvā saņems pilnīgi jaunu “Ford Fiesta R5 Mk II” ar 200 “Pirelli” riepām, bezmaksas WRC3 reģistrācijai 2021.gada sezonai un pieciem bezmaksas ralliju startiem. Ja 2020.gada čempions turpina uzvarēt 2021.gada WRC 3 čempionātā, 2022.gada sezonā būs iespēja startēt divos rallijos ar “M-Sport Ford” pasaules rallija komandu.

Pasaules Junioru čempionātā paredzēti pieci posmi: “Rally Sweden” (13.-16.februāris), Sardīnijas posms (4.-7.jūnijs), “Rally Finland” (6.-9.augusts), “Rally Germany” (15.-18.oktobris), kā arī nav zināms, kur notiks atceltais Čīles posms.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm