Pēc tēva nāves Seska stūrmanis Caune nolēmis paņemt pārtraukumu no autosporta

Pēc Latvijas autosporta leģendas Ivara Caunes nāves pārtraukumu no aktīvā autosporta nolēmis paņemt viņa dēls Krišjānis, kurš ir pilota Mārtiņa Seska stūrmanis, informē ekipāžas pārstāvji.

2019. gada 8. jūlijā 14:23

Ivars Caune mūžībā 60 gadu vecumā aizgāja jūnijā.

Neseno ģimenes notikumu dēļ Krišjānis Caune ieturēs pauzi no aktīvā autosporta, bet “LMT Autosporta akadēmijas” ekipāžas pilota Seska stūrmaņa pienākumus uz nākamajām sacensībām pildīs Uldis Briedis, kurš vienlaicīgi ir arī ekipāžas treneris.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Starts pasaules rallija čempionātā prasa nedalītu uzmanību un lielu atbildību. Ņemot vērā neseno ar sacensībām nesaistīto notikumu manā ģimenē, šobrīd nevaru ar pilnu atdevi veikt savus sportiskos pienākumus. Par šo arī runājām pirmajā sapulcē, kas notika neilgi pēc atgriešanās Latvijā no pēdējā pasaules junioru rallija čempionāta posma,” teica K.Caune.

“Ne visām dzīves situācijām mēs varam sagatavoties, un esmu pateicīgs Mārtiņam un visai “LMT Autosporta akadēmijas” komandai, kas ar izpratni attiecās pret šo situāciju, un pieņēma manu lēmumu kā pareizu. Vēlu ekipāžai iespējami īsākā laikā atrast stūrmani, ar kuru noslēgt šo sezonu,” norādīja Seska stūrmanis.

Seska un Caunes ekipāža šosezon startē pasaules rallija čempionāta junioru ieskaitē.

“Savā un “LMT Autosporta akadēmijas” komandas vārdā vēlos teikt “paldies” Krišjānim par sadarbību un atklātu rīcību. Braucot šajā līmenī, ir nepieciešams daudz laika un atdeves, kā arī saprotot, cik fiziski un morāli nogurdinošas ir pasaules čempionāta sacensību dienas, šobrīd šis ir pareizākais lēmums, lai katrs mēs spētu rast labāko risinājumu sev pašiem un es varētu turpināt cīnīties pasaules čempionātā,” tikmēr norādīja Sesks. “Ņemot vērā īso laika posmu, kā arī dažādos sacensību apstākļus – starts ar pilnpiedziņas auto Itālijā, un tad pēc pāris nedēļām jau pasaules čempionāta posms Somijā ar priekšpiedziņas auto, kas ir divi ātri un tehniski sarežģīti ralliji, izvēlējāmies samazināt risku un nākamās sacensības startēt kopā ar treneri Briedi.”

Nākamais WRC junioru posms notiks augusta pirmajā nedēļas nogalē Somijā. Šobrīd sesks kopvērtējumā atrodas septītajā vietā.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm