tv3.lv

Nitišs un Pasaules rallijkrosa čempionāta piloti izmēģina jauno trasi Abū Dabī

Piloti un komandas ar nepacietību gaida jaunās Pasaules rallijkrosa čempionāta sezonas sākumu. Sezona šogad startēs 5. un 6.aprīlī jaunizveidotajā Jasmarīnas trasē Abū Dabī.

2019. gada 4. martā 10:16

Zināms, ka vairākus gadus šajā trasē notiek arī Formula 1 sacensības.

1,2 kilometrus garo Jasmarīnas trasi 63% klās asfalts, bet 37% – grants. Rallijkrosa piloti ir sajūsmā par jauno trasi un nevar vien sagaidīt, kad testa braucienus varēs nomainīt pret reālu cīņu ar reālo sacensību spriedzi un emocijām.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

What an amazing day for the opening FIA World Rallycross Championship Yas Marina Circuit 🔥💥..Yes. I have the lap record on this circuit, let’s see if it lasts in 4 weeks time 😜🧐😂

Posted by Oliver Bennett on Sunday, March 3, 2019

Arī latviešu rallijkrosa pilots Reinis Nitišs ar komandas biedriem no “GRX Taneco” piedalījās trases testa braucienos aizvadītajā nedēļas nogalē. Nitišs slavē augsto trases infrastruktūras līmeni un atzīst, ka šajā trasē ir padomāts par visiem – gan komandu darbiniekiem un pilotiem, gan mediju pārstāvjiem un skatītājiem. Kopumā gan Nitišs, gan pārējie piloti trasi vērtē ļoti labi un uzskata, ka sezonas startā būs gaidāmas aizraujošas sacensības.

Šajā sezonā Reinis Nitišs atgriezies Pasaules rallijkrosa čempionātā kā attīstības braucējs un pārstāvēs leģendārā Markusa Grenholma komandu “GRX Taneco”. Līdzās Nitišam komandā ir arī Grenholma dēls Niklass Grenholms un krievu rallijkrosa pilots Timurs Timerzjanovs. Tāpat komanda plāno, ka Nitišs varēs iesaistīties arī komandas automašīnu tehniskā stāvokļa uzlabošanā, lai sasniegtu pēc iespējas labākus rezultātus gaidāmajā sezonā.

Yas Marina Circuit Full Onboard

We’ve kept you waiting long enough… take a full tour of the brand new Yas Marina Circuit rallycross track!

Posted by World RX – FIA World Rallycross Championship on Sunday, March 3, 2019

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm