tv3.lv

MX Moduls jauno motokrosa sezonu sāks ar Yamaha motocikliem

Motokrosa kluba MX Moduls valdes priekšsēdētājs Māris Martinsons noslēdz sadarbības līgumu ar pieckārtējo Pasaules čempionu motokrosā blakusvāģu klasē Kristeru Serģi.

2016. gada 18. martā 20:06

Sadarbības līgums paredz, ka MX Moduls sportisti Dāvis Ivanovs un Kārlis Sabulis šosezon startēs ar Yamaha firmas motocikliem. Sportisti piedalīsies Latvijas, Zviedrijas, Dānijas, Eiropas un Pasaules čempionāta posmos.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Foto

Māris Martinsons, MX Moduls valdes priekšsēdētājs:

“Pagājušā gada nogalē tikāmies ar Kristeru Serģi un nolēmām, ka 2016. gadā starp motokrosa klubu MX Moduls un KS14 tiks noslēgts sadarbības līgums. Tas nozīmē to, ka šajā sezonā MX Moduls sportisti startēs ar Yamaha motocikliem, jo tieši Serģis ir šīs markas oficiālais un vienīgais izplatītājs Latvijā. Sadarbība paredz arī to, ka ar Yamaha Eiropas pārstāvniecības atbalstu Ivanovs un Sabulis startēs arī Zviedrijas un Dānijas čempionāta posmos.”

Kristers Serģis, KS14 valdes priekšsēdētājs:

“Esmu priecīgs, ka motokrosa klubs MX Moduls, izmēģinot firmas Yamaha motociklus, pieņēma lēmumu uzsākt sadarbību ar KS14. Kluba sportisti ir novērtējuši šo motociklu jaudu un tās iespējas, kuras tas sniedz. Mums šī sadarbība būs liels pārbaudījums, jo MX Moduls komanda jānodrošina ar visu nepieciešamo, lai sportisti sacensībās varētu uzrādīt pēc iespējas labākus rezultātus.”

Šogad MX Moduls pamatsastāvā startēs trīs sportisti – Dāvis Ivanovs, Kārlis Sabulis un Kristiāns Freimanis. Ivanovs un Sabulis sacensībās piedalīsies ar Yamahas firmas motocikliem, bet Kristiāns Freimanis ar KTM.

2015.gada motokrosa seriāla Superkauss PRO klases čempions, Latvijas motokrosa MX1 klases vicečempions un Nāciju motokrosa Latvijas izlases dalībnieks Dāvis Ivanovs (MX1 klase) šogad piedalīsies Latvijas motokrosa čempionātā, vairākos Pasaules, Zviedrijas, Dānijas čempionāta posmos, kā arī dažos motokrosa seriāla Superkauss posmos.

2015.gada motokrosa seriāla Superkauss bronzas ieguvējs PRO klasē, Latvijas motokrosa MX2 klases vicečempions Kārlis Sabulis šogad piedalīsies Latvijas motokrosa čempionātā, vairākos Eiropas, Zviedrijas, Dānijas čempionāta posmos, kā arī dažos motokrosa seriāla Superkauss posmos.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Jaunais talants, trīspadsmitgadīgais Kristiāns Freimanis šogad startēs 85cc klasē Latvijas, Holandes un Eiropas čempionāta posmos.

Kluba MX Moduls mērķu īstenošana iespējama, pateicoties uzticamajiem atbalstītājiem, kuri kopā ar komandu ir no pirmās dienas. Paldies, Moduls Rīga, Velve, Moduls Interjers, Latvijas Energoceltnieks, Evopipes, KS14, Negocio.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm