tv3.lv

Lepojamies! Posms Biķernieku trasē atzīts par pasaules rallijkrosa čempionāta labāko etapu

Par aizvadītās sezonas pasaules rallijkrosa čempionāta labāko posmu nosauktas Biķernieku trasē notikušās sacensības, informē “RA Events” pārstāvis Jānis Unbedahts.

2017. gada 30. janvārī 12:00

Rīgā notikušās sacensības par labākajām tika atzītas pagājušajā nedēļas nogalē notikušā Starptautiskās Automobiļu federācijas (FIA) Bezceļu komisijas galā pasākuma laikā publicētajā novērotāju ziņojumā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

FIA novērotāji apmeklē visus pasaules rallijkrosa čempionāta posmus, ļaujot federācijai un čempionāta pārvaldītājam IMG uzraudzīt sacensību kvalitāti un veicināt čempionāta izaugsmi. Novērotāji savu vērtējumu sniedz septiņās dažādās kategorijās, pievēršot uzmanību gan trases aprīkojumam, gan drošībai, tā arī sacensību darbinieku profesionalitātei, organizatoru darbam un mārketingam.

Foto: Pasaules rallijkrosa čempionāta posms Rīgā

“Līgums ar pasaules rallijkrosa čempionāta rīkotāju IMG paredz, ka mums dota iespēja Latvijā vismaz trīs gadus pēc kārtas rīkot paša augstākā līmeņa autosporta sacensības, kurās startē arī divi latviešu piloti – Reinis Nitišs un Jānis Baumanis. Neslēpšu, ka bijām izvirzījušu sev mērķi kādā no šiem trim gadiem sarīkot labāko čempionāta posmu, tomēr izdarīt to jau ar pirmo piegājienu ir absolūti neticams rezultāts,” izteicās sacensību rīkotāju “RA Events” direktors Raimonds Strokšs. “Liels prieks, ka izdevies attaisnot mums piešķirto uzticības kredītu un visai pasaulei parādīt, cik brīnišķīga vieta ir Latvija. Esmu pateicīgs mūsu sadarbības partneriem “Neste”, “Lattelecom”, “Live Riga”, “Porsche” centram Rīgā, Latvijas Republikas Izglītības un zinātnes ministrijai un Ceļu satiksmes drošības direkcijai (CSDD), kā arī ikvienam, kas veltījis savu darbu, izdomu, entuziasmu un laiku, lai leģendārajā Biķernieku trasē varētu sarīkot šāda līmeņa sacensības, pulcējot ievērojamākās autosporta personības.”

“Prieks arī par skatītāju tūkstošiem – zinu, ka pilnās tribīnes sacensību laikā braucējiem radīja neaizmirstamas emocijas. Esmu lepns, ka kopīgiem spēkiem spējām sasniegt augstāko novērtējumu, apsteidzot tādas rallijkrosa lielvalstis kā Zviedrija, Lielbritānija, Francija un Norvēģija,” uzsvēra Strokšs. Pasaules rallijkrosa čempionāta posms Rīgā saņēma nomināciju arī kā gada sporta notikums “Latvijas Gada balvā sportā”.

Šis posms Latvijā notiks vēl vismaz arī divus nākamo gadus, bet šogad tā norise Biķerniekos plānota 16. un 17. septembrī. Tāpat kā iepriekšējā sezonā, arī šogad kalendārā paredzēti 12 posmi. Pirmo reizi pasaules čempionāta posms notiks Dienvidāfrikas Republikā (DĀR), taču nebūs posma Argentīnā. Čempionāts sāksies aprīlī Portugālē.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm