tv3.lv

Katarā sākas jaunā MotoGP sezona!

Pasaules čempionātā motošosejā klāt ir jaunā sezona, kura sāksies ar Kataras Grand Prix Lozailas trasē.

2016. gada 18. martā 17:02

MotoGP cīņu par titulu sāks abi Yamaha rūpnīcas komandas biedri Horhe Lorenco un Valentino Rosi, kā arī Marks Markess, kurš šosezon noteikti gribēs par titulu cīnīties arī pats, ne tikai iejaukties Lorenco un Rosi duelī!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Tāls Meļķis, Viasat Sport Baltic komentētājs:

“Ar nepacietību gaidītā MotoGP jaunā sezona ir klāt! Tradicionāli to atklāj Kataras sacīkste, kura kā ierasts pēdējos gadus, risināsies mākslīgi apgaisamotajā Lozailas trasē. MotoGP klasē favorīti ir zināmi, bet katram no tiem savi mērķi un motivācija. Lorenco – aizstāvēt savu čempiona titulu un pierādīt, ka tas gūts paša spēkiem, Rosi – izcīnīt savu desmito titulu, kurš neticamā veidā tika  zaudēts pērnās sezonas pēdējā sacīkstē, Markesam – būt ātrākajam ne tikai atsevišķās sacīkstēs, bet visas sezonas garumā un protams cīņa par čempiona titulu. Pirmsezonas testi liek domāt, ka ātri būs visi ar Ducati braucošie un jaunā Suzuki cerība – Maveriks Vinjaless. Pirmās sacīkstes ļaus noprast arī spēku samērus, kas varētu būt mainījušies pēc vienotas elektronikas un jauna riepu piegādātāja ieviešanas. Moto2 un Moto3 klasēs par sezonas iespējamajiem līderiem varēs spriest pēc pāris pirmajiem posmiem.”

Aldis Putniņš, Viasat Sport Baltic komentētājs:

“MotoGP sezona noslēdzās ar Valentīno Rosi un Marka Markesa skandālu, kas ieguva jau personisku pieskaņu un jaunā sezona sāksies uz tās pašas nots. Rosi jau ir paziņojis, ka Markess ir viņu nodevis un dziļi aizskāris. Sākot ar piektdienu runas būs jāatstāj malā un visu izteiks sniegums trasē, kur ļoti pārliecinoši ar Michelin riepām izskatās Horhe Lorenco. Turklāt brīvības ierobežošana elektronikas jomā vēl vairāk izlīdzinās spēkus – kā pierādīja testi, tad līderiem Honda un Yamaha būs jāuzmanās ne tikai no Ducati un Suzuki, bet pat satelītvienībām, kā piemēram Pramac Ducati. Lai visu padarītu vēl aizraujošāku, tuksnesī uzlijis lietus – Katarā gaidāms ļoti aizraujošs čempionāta atklāšanas posms.”

MotoGP Kataras Grand Prix kanālā Viasat Sport Baltic:

Piektdien, 18.martā

18:35 MotoGP. 2.treniņbraucieni.

19:45 MotoGP. 3.treniņbraucieni.

Sestdien, 19.martā

19:30 MotoGP. Kvalifikācija.

20:30 Moto3. Kvalifikācija.

21:30 Moto2. Kvalifikācija

Svētdien, 20.martā

20:00 Kataras GP. MotoGP.

21:15 Kataras GP. Moto3.

22:30 Kataras GP. Moto2.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm