Jonass pēdējos metros izcīna otro vietu MXGP Ķeguma posma pirmajā braucienā

“Husqvarna” rūpnīcas komandu pārstāvošais Latvijas motosportists sestdien kvalifikācijas braucienā ieņēma otro vietu, kamēr ātrākais bija spānis Horhe Prado.

Šodien jau sacensību pirmajā braucienā pēc starta taisnes Jonasam izdevās ierindoties trešajā pozīcijā, taču pēc pirmā apļa viņam izdevās apdzīt slovēni Timu Gajseru un pakāpties uz otro pozīciju.

Savukārt 11.aplī Gajsers apsteidza Jonasu un jau nākamajā aplī izvirzījās arī līderpozīcijās, apsteidzot Prado, kurš bija līderis kopš starta.

Pēdējā taisnē Gajseram bija divu sekunžu pārsvars pār spāni, taču pēc pēdējā lēciena Prado vēl riskēja un mēģināja apsteigt slovēni, kas beidzās ar neveiksmīgu piezemēšanos uz konkurenta aizmugurējā riteņa un kritienu, tādējādi ļaujot Jonasam pakāpties uz otro vietu, bet trešo vietu braucienā izcīnīja spānis Rubens Fernandess.

Kritienu piedzīvojušais Prado spēja pats piecelties un finišēja 12.pozīcijā. Jonass par šo veiksmīgo braucienu nopelnīja 22 punktus kopvērtējuma tabulā.