tv3.lv

FOTO: latvietis Caune startēs FIA Pasaules kausā rallijreidā Karēlijā

No 20. līdz 22.februārim Karēlijā, Krievijā norisināsies pirmais FIA Pasaules kausa un Krievijas čempionāta posms rallijreidā Northern Forest. Tajā piedalīsies četras RE Autoclub pārstāvētās ekipāžas, tai skaitā Toni Gardemeister pilotētā ekipāža, kurā stūrmanis būs Latvijas autosportists Krišjānis Caune.

2016. gada 18. februārī 10:18

Šogad uz Pasaules kausa 1.posmu rallijreidā ar Latvijas autosporta komandu RE Autoclub dosies spēcīgi un jau sevi pierādījuši sportisti- Toni Gardemeister no Somijas un latvietis Krišjānis Caune. Gardemeister ir piedalījies vairāk kā 210 sacensībās, tai skaitā ieguvis arī pasaulē ceturtā ātrākā braucēja titulu. Par viņa stūrmani ir izvēlēts latvietis Krišjānis Caune , kurš autosportā ir jau no 11 gadu vecuma un uz podiuma ir kāpis vairāk kā 18 reizes.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

FOTO: Latvijas RE Autoclub sastāvā FIA Pasaules kausa pirmajā posmā rallijreidā startēs pasaulē zināmi autobraucēji

Vēl Reautoclub komandu paŗstāvēs somi-Jouni Ampuja, Markku Hurskainen, Tapio Lauronen, Toni Lauronen un Aleksandrs Terentjevs ar Aleksejs Berkuts no Krievijas.

Debijai Pasaules kausa 1.posmam rallijreidā autosporta komanda RE Autoclub ir viennozīmīgi gatava: “Mēs esam priecīgi, ka mēs uz šīm sacensībām brauksim kuplā skaitā, tai sk. ar izciliem somu autobraucējiem. Šis būs liels izaicinājums arī mums, jo 2 ekipāžu piloti un stūrmaņi sastrādāsies pirmo reizi. Mēs sagaidām patiešām interesantas sacensības un spēcīgus konkurentus! Tikai tad mēs būsim gandarīti par paveikto!” stāsta Re Autoclub vadītājs Roberts Elbakjans.

Rallijreids Northern Forest ir vienīgais sniega un ledus klātais rallijreida posms FIA Pasaules kausa posmu sērijā. Tas ir iespaidīgākais un populārākais rallijreida posms Krievijā, kur 350 km gara trase ietver skaistākos, tai pat laikā -viltīgus Sanktpēterburgas reģionu līkumainos, sniegiem klātus meža ceļus.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm