tv3.lv

F1 pilots Latifi: Pēc noslēdzošā posma esmu saņēmis pat nāves draudus

”Williams” komandas braucējs Nikolass Latifi savā Twitter kontā ievietojis vēstuli, kurā pasakās saviem faniem par uzmundrinošajiem vārdiem, bet arī izrāda sašutumu par to kā sliktas ziņas sociālajos tīklos var sagraut sportista pašapziņu.

2021. gada 22. decembrī 12:58

Kanādas autosportists atzina, ka pēc diskutablajām Abū Dabī ”Grand Prix” sacensībām ir saņēmis neskaitāmas vēstules, kas licis arī pāris dienas paņemt pauzi no sociālajiem tīkliem.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

”Vairums no vēstulēm ir uzmundrinošas, bet ir arī ļoti daudz nīstošas un nievājošas ziņas, kas man liek saprast, cik nepareizā laikā mēs dzīvojam. Sports ir līdzeklis, kam vajadzētu cilvēkus vienot nevis radīt dusmas citam pret citu, komentē Latifi.

Tieši ”Williams” komandas braucējs piecus apļus līdz sacensību beigām avarēja, kā dēļ trasē devās drošības mašīna un sacensības tika pārtrauktas, līdz viss tika sakārtots, lai sacensību uzvarētāju varētu noskaidrot pēdējā aplī, kur par to kļuva Makss Verstapens.

”Tas fakts vien, ka brīdī, kad es ietriecos sienā, uzreiz iekšēji jutu, ka uz pāris dienām būs jāizdzēšas no sociālajiem tīkliem liek saprast, cik nežēlīga var būt interneta pasaule. Saņēmu daudz pārmetumus un pat nāves draudus,” turpina Latifi.

Braucējs gan neņem personīgi visu šo zaimošanu, saprotot, ka atpazīstamai personībai tas ir papildus slogs visas karjeras garumā ar ko ir jārēķinās.

”Visas šīs negatīvās ziņas gan nav man nekas šokējošs, tā vienkārši ir skarbā realitāte, kurā mēs dzīvojam. Neesmu nekāds jauniņais šajā biznesā, kurš sastapies ar šādu problēmu, katram sportistam, kurš sacenšas uz pasaules skatuves ir jāsamierinās un bieži jāsaskaras ar šo,” saka kanādietis.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Braucējs arī pateica, ka vienīgie, kas ir pelnījuši atvainošanos par radīto avāriju, ir viņa komanda, kura bija spiesta izstāties no sacensībām līdz ar Latifi ietriekšanos sienā. Viss pārējais, kas notika pēc šīs sadursmes vairs nebija sportista kontrolē.

”Pēdējās nedēļas esmu sapratis, cik svarīgi ir strādāt vienotiem kopā, lai apturētu šos nīdējus ietekmēt sportistu sniegumu, kurus citu negatīvisms ietekmē. Ticu, ka sports ir tas, kas spēj vienot cilvēkus, un ceru, ka vismaz kādu iedvesmoju doties pretī saviem sapņiem, neskatoties, ko citi par to saka,” raksta Latifi.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm