FIM projekts ļauj Latvijas motokrosa čempionātā atgriezties MX Dāmu klasei

Šogad Latvijas čempionāta ieskaitē pēc vairāku gadu ilgas pauzes ar atsevišķiem braucieniem atgriežas MX Dāmu klase, kas sola interesantas cīņas ne tikai starp Latvijas, bet arī starp vadošajām Baltijas daiļā dzimuma motosportistēm.

21. martā 10:46

Šī klase izveidota pateicoties Starptautiskās motosporta federācijas (FIM) finansētajam projektam, ko izstrādājusi LaMSF ģenerālsekretāre Egija Skurbe.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Projekta mērķis ir dot meitenēm tādu pašu iespēju startēt savā klasē kā vīriešiem, kas ļautu šīm braucējām iegūt vajadzīgo pieredzi, gatavojoties starptautiskajām sacensībām.

Egija Skurbe
LaMSF ģenerālsekretāre

Projekta ietvaros meitenēm ir paredzēti pilnībā apmaksāti treniņi un trase kopā ar treneri Kārli Sabuli, kā arī pirms katra posma meitenes tiks aicinātas izbraukt čempionāta trasi kopā ar treneri. Tāpat meitenēm būs atmaksāta dalība čempionātā. Vēl visa projekta garumā sekos dažādas mārketinga aktivitātes, kā, piemēram, īsfilmu veidošana no pirmā posma līdz pēdējam, un šeit es gribu teikt, ka to sauks – “Road to dream come true. Ceļā uz Latvijas čempiones titulu”. Projekts ir ļoti apjomīgs, bet, lai tas izdotos, es aicinu ikvienu meiteni no 13 gadu vecuma piedalīties šajā unikālajā projektā. Pēdējo reizi šāds līdzīgs projekts bija 2015. gadā, kurš bija ļoti sekmīgs, tāpēc es ceru, kad šogad arī būs tikpat liela atsaucība. Tikai kopā mēs varam parādīt, kad meitenes ir tik pat vienlīdzīgas kā puiši.

Dāmu atgriešanos motokrosā varēs vērot Latvijas čempionāta pirmajā posmā Azputē.

Latvijas čempionāts motokrosā:

 • 30. aprīlis, Aizpute
  18. jūnijs, Dobele
  02. jūlijs, Aloja
  29.-30. jūlijs, Ape
  20. augusts, Stelpe ( TBA līdz 1.jūnijs)
  03. septembris, Madona
  17. septembris, Cēsis

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm