tv3.lv

F1 Singapūras Grand Prix piloti ar ierobežotām radio sarunām

Pārmaiņas F1 turpinās arī sezonas laikā – sākot ar Singapūras Grand Prix piloti pa radio varēs saņemt tikai ierobežotu informāciju, kas jūtami atšķirsies no pēdējos gados ierastās situācijas. 2008.gada pasaules čempions Luiss Hamiltons domā, ka sajūtas varētu līdzināties kā atgriežoties kartinga laikos agrā jaunībā.

2014. gada 19. septembrī 7:49

Mercedes pilots gan mazliet pārspīlē – par svarīgāko piloti un komandas varēs joprojām sazināties gan pa radio gan ar info dēļu palīdzību. Īpaši uzmanības tiks pievērsta, lai netiktu lietoti nekādi kodēti ziņojumi. Protams, jaunie noteikumi nepadarīs “Mercedes” lēnākus un “Caterham” ātrākus. Singapūrā galvenie favorīti uz uzvaru joprojām būs Niko Rosbergs un Luiss Hamiltons. Abi “Mercedes” braucēji gan var paturēt prātā, ka Sebastians Fetels Singapūrā uzvarējis pēdējās trijās sacīkstēs, bet 2010.gadā kāpa uz goda pjedestāla otrā pakāpiena.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ģirts Timrots, “Viasat Sport Baltic” komentētājs:

”Pati Singapūras trase ir tikpat interesanta kā trolejbusa maršruts pilsētas centrā. Toties pamatīgas rūpes tā rada inženieriem un stratēģiem – ārkārtīgi liela slodze bremzēm, karstums, mitrums un dzesēšanas problēmas komplektā ar mīkstākajiem riepu sastāviem, ļoti lēnu, garu boksu celiņu un drošības mašīnu, bez kuras Singapūrā nav izdevies iztikt vēl ne reizi. Bet šogad īpaši jautri būs pilotiem, jo pēc jaunajiem radiosakaru ierobežojumiem viņiem pašiem būs jāuzmin riepu un bremžu temperatūra, kā arī degvielas patēriņš.”

F1 Singapūras Grand Prix kanālā VSB:

Piektdien, 19.septembrī:
  • 12:55 1.treniņbraucieni.
  • 20:30 2.treniņbraucieni
Sestdien, 20.septembrī:
  • 12:55 3.treniņbraucieni.
  • 15:55 Kvalifikācija.
Svētdien, 21.septembrī:
  • 14:50 Singapūras GP.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm