Brāļi Reišuļi pirmajā pieciniekā Spānijas EMX125 sezonas ceturtajā posmā

Latvijas motosportisti Jānis un Kārlis Reišuļi šajā nedēļas nogalē Spānijā izcīnīja attiecīgi trešo un piekto vietu Eiropas čempionāta 125 kubikcentimetru klasē (EMX125) sezonas ceturtajā posmā.

29. maijā 12:36

Sestdien pirmajā braucienā Jānis Reišulis pēc pāris apļiem noenkurojās trešajā pozīcijā un tā arī sasniedza finišu, kamēr svētdien otrajā braucienā viņš sākumā bija otrais, bet pēc četriem apļiem atkāpās uz ceturto pozīciju.

Savukārt Kārlis Reišulis pirmajā braucienā pirmajos pāris apļos bija otrajā desmitā, turpinājumā strauji pakāpās līdz piektajai pozīcijai un beigās finišēja sestais. Svētdien viņš sākumā bija trešais, bet piektajā aplī pacēlās uz otro vietu un finišā piekāpās tikai nīderlandietim Ivano van Erpam.

Posmā ar 41 punktu uzvarēja van Erps, kuram ar 38 punktiem sekoja uzreiz trīs braucēji – francūzis Marks Antuāns Rosi, Jānis Reišulis un nīderlandietis Kāss Falks. Savukārt piektais ar 37 punktiem bija Kārlis Reišulis.

EMX125 klases kopvērtējumā līderis ar 165 punktiem ir Falks, bet Kārlis un Jānis Reišuļi ar 135 un 121 punktu ir attiecīgi trešajā un ceturtajā pozīcijā.

J.Reišulis pārstāv “KTM Motofavorīts” komandu, bet K.Reišulis ir rūpnīcas komandas “MJC Yamaha” paspārnē.