tv3.lv

Madars Apse “900 sekundēs” trenējas lēcienam pāri Latvijas‑Igaunijas robežai

Izstādes atklāšanas pasākumā šo un citus ekstrēmus trikus ar skrituļdēļiem demonstrēs latviešu profesionālais skeitbordists Madars Apse un igaunis Romario Sīmers. Pasākumu organizatori aicina apmeklēt gan ģimenes ar bērniem, gan ekstrēmo sporta veidu entuziastus.

Izstāde “X-Faktor” Igaunijas Sporta un olimpiskajā muzejā vērš uzmanību uz ekstrēmajiem sporta veidiem, kas gūst arvien plašāku popularitāti un nu jau ir iekļauti arī olimpisko sporta veidu vidū.

Šodien Latvijas “RedBull” kopienas dalībnieks, ekstrēmais sportists un skeitbordists Apse šķērsos Latvijas un Igaunijas robežu, lecot pār Valgas – Valkas robežpunktā izvietotām rampām. Kopā ar viņu lēcienā piedalīsies arī viens no Igaunijas vadošajiem skeitbordistiem, “Vans” skeitborda kopienas pārstāvis Sīmers.

Papildus aizraujošiem trikiem un lēcieniem pāri divu Baltijas valstu robežai, sporta muzeja teltī, tāpat kā muzeja jaunajā izstādē, katrs apmeklētājs varēs drošā un sporta entuziastiem draudzīgā veidā izmēģināt dažādus ekstrēmos sporta veidus, kā arī klātienē tikties ar sportistiem un robežsargiem.

Apse savu skeitošanas talantu attīstīja jau bērnībā, bet šodien ieņem profesionāļa statusu, būdams vienīgais profesionālais skeitbordists Latvijā. Sportists jau daudzus gadus braukšanu ar dēli sauc par savu “maizes darbu”, kas paredz skeitborda video filmēšanu un nebeidzamu savu prasmju izkopšanu.

Baudāmākie kadri tiek uzņemti tieši pilsētvidē: ielās, pie publiskām ēkām, arī lieltirgotavu stāvlaukumos. Valkas – Valgas lēciens Apsem būs pirmā valsts robežu šķērsošana šādā veidā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Sīmers ir gandrīz uzaudzis uz skeitborda dēļa, jo viņš jau bērnībā sāka izkopt skeitborda prasmes. Sportists atceras, ka viss sācies ar rotaļlietu nešanu uz rampām, tomēr beidzies ar skeitbordu un kļūšanu par vienu no vadošajiem Igaunijas skeitbordistiem.

Pasākumam “Pāri robežai” iespējams sekot līdzi arī tiešsaistē.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm