U20: Kānādietis iemet lakrosa stilā, Vācija uzvar arī Šveici

U20 pasaules čempionātā šonakt notika divi mači, kuros uzvaras svinēja Kanādas un Vācijas izlases.

14. augustā 11:05

Trešo uzvaru tikpat aizvadītajos mačos izcīnīja Kanādas izlase, kas turpina pierādīt savu favorītes statusu. Šoreiz ar 5:1 tika uzvarēta Čehija. Ar diviem vārtiem izcēlās Meisons Maktavišs, kuram turnīrā jau 10 rezultativitātes punkti, savukārt spilgtākais gols padevās Kentam Džonsonam, kurš iemeta lakrosa stilā.

Savukārt otro uzvaru izcīnīja Vācija, kas ar 3:2 uzvarēja Šveici, tādējādi nodrošinot iespēju spēlēt ceturtdaļfinālā. Mača pirmajā trešdaļā vācieši spēja gūt divus vārtus, savukārt Šveice atbildēja ar Simona Knaka vārtiem. Otrajā trešdaļā Vācija guva vēl vienus vārtus, palielinot savu pārsvaru. Pēdējās 20 minūtēs šveicieši centās atspēlēties un prata pietuvoties rezultātā, taču tas arī viss. Uzvaru svinēja Vācija.

A apakšgrupā pirmo vietu ar deviņiem punktiem trīs spēlēs ieņem Kanāda, pieci punkti divās cīņās ir Somijai, bet četri, divi un viens punkts trīs mačos ir Čehijai, Slovākijai un Latvija

Situācija B grupā: deviņi punkti un pirmā vieta ir ASV, seši punkti ir Zviedrijai un Vācijai, bet bez punktiem trīs spēlēs ir Šveice un Austrija.

Jāatgādina, ka šogad neviena izlase neizkritīs no augstākās divīzijas.