Smirnovs iemet savus pirmos vārtus Šveices čempionātā

Latvijas hokejists Deniss Smirnovs piektdien Šveices hokeja virslīgas (NL) spēlē izcēlās ar gūtiem vārtiem, palīdzot Ženēvas “Servette” izcīnīt panākumu.

1. oktobrī 12:25

“Servette” savā laukumā ar rezultātu 5:2 (1:1, 1:1, 3:0) uzvarēja “Fribourg-Gotteron” vienību.

Smirnovs guva vārtus trešajā periodā, kad 52. minūtē raidīja ripu pretinieku vārtos un panāca 4:2.

Viņš uz ledus bija četras minūtes un 55 sekundes, kuru laikā vienu reizi precīzi meta pa pretinieku vārtiem, bloķēja vienu pretinieku metienu un uzvarēja divos no četriem iemetieniem.

Citā spēlē Ronalda Ķēniņa un Ivara Punnenova “Lausanne” viesos ar 0:3 (0:2, 0:1, 0:0) atzina “Bern” pārākumu.

Ķēniņš uz ledus bija 16 minūtes un 31 sekundi un vienu reizi meta pa pretinieku vārtiem, kamēr Punnenovs ir iedzīvojies savainojumā un komandas pieteikumā nebija.

Vēl Oskara Lapinska Langnavas “Tigers” mājās ar rezultātu 1:3 (1:2, 0:0, 0:1) zaudēja “Davos” komandai.

Latvijas hokejists uz ledus bija tikai divas minūtes un 22 sekundes, kuru laikā bloķēja vienu pretinieku metienu.

“Servette” ar izcīnītiem 17 punktiem septiņās spēlēs atrodas turnīra tabulas līderpozīcijās. “Lausanne” ar septiņiem punktiem septiņos mačos ierindojas 11.pozīcijā, bet “Tigers” ar diviem punktiem septiņās spēlēs ieņem pēdējo vietu 14 komandu konkurencē.