Šilovs demonstrē lielisku sniegumu, atvairot 19 metienus trešajā periodā

Latvijas vārtsargs Artūrs Šilovs naktī uz pirmdienu Nacionālās hokeja līgas (NHL) pirmssezonas pārbaudes spēlē Vankūveras “Canuks” rindās atvairīja 19 metienus, taču piedzīvoja zaudējumu pret Kalgarī “Flames”.

26. septembrī 16:14

Vankūveras “Canucks” un Šilovs papildlaikā ar 2:3 spraigā spēlē piekāpās Kalgari “Flames” komandai.

Tikmēr “Canucks” rindās sākumsastāvā maču vārtos uzsāka Spensers Mārtins, kurš laukumā pavadīja pirmos divus periodus un atvairīja 23 no 25 pretinieku metieniem.

Latvijas vārtsargs Šilovs spēlē iesaistījās trešajā periodā un atvairīja 19 no 20 metieniem, vienīgos vārtus ielaižot papildlaikā, kad vairākumā iemeta “Flames” vienība.

Šilova pārstāvēta Vankūveras “Canucks” komanda nākamo pārbaudes spēli aizvadīs 30. septembrī, kad savās mājās uzņems Sietlas “Kraken” vienību.

Jau ziņots, ka “Blue Jackets” dienas otrajā spēlē uzvarēja “Penguins” komandu ar 5:1.