“Rangers” septītajā spēlē pārliecinoši uzvar “Hurricanes” un iekļūst Stenlija kausa pusfinālā

Ņujorkas “Rangers” pirmdien Nacionālās hokeja līgas (NHL) Austrumu konferences pusfināla sērijas septītajā spēlē ar 6:2 uzvarēja Karolīnas “Hurricanes” komandu, sērijā uzvarot 4-3.

31. maijā 8:04

Aizvadītajā spēlē “Rangers” pamatu panākumam ielika pirmajā periodā, kad divreiz izmantoja skaitlisko vairākumu – precīzi metieni padevās Adamam Foksam un Krisam Kraideram.

Otrā perioda izskaņā savainojumu guva “Hurricanes” vārtsargs Anti Rānta, kura vietu mājinieku vārtos ieņēma Pjotrs Kočetkovs. Vien pēc 42 sekundēm viņu ar metienu tuvajā stūrī pretuzbrukumā pārspēja Raiens Stroms.

Trešā perioda sākumā pēc Kraidera otrajiem gūtajiem vārtiem rezultāts kļuva 4:0 viesu labā, uz ko mājinieki spēja atbildēt ar Vinsenta Tročeka precīzo metienu vairākumā. Tomēr vien 40 sekundes vēlāk Filips Hitils atguva “Rangers” četru vārtu pārsvaru.

Spēles 57.minūtē Makss Domi guva “Hurricanes” otros vārtus mačā, taču gala rezultātu ar raidījumu tukšos vārtos minūti vēlāk panāca Endrū Kops – “Rangers” svinēja uzvaru ar 6:2.

Viesu sastāvā 37 no 39 metieniem atvairīja vārtsargs Igors Šestjorkins, kamēr Rānta tika galā ar 16 no 18 metieniem, bet Kočetkovs – ar deviņiem no 12.

“Hurricanes” šosezon šis bija vienīgais zaudējums astoņos Stenlija kausa izcīņas mačos savā laukumā.

Austrumu konferences finālā “Rangers” tiksies ar pēdējo divu sezonu čempioni Tampabejas “Lightning”.