“Oilers” atspēlē četru vārtu deficītu, tomēr Stenlija kausa mačā piekāpjas “Flames”

Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņas otrās kārtas pirmajā spēlē Edmontonas “Oilers” spēja atspēlēt četru vārtu deficītu, tomēr ar 6:9 (1:3, 4:3, 1:3) viesos piekāpās Kalgari “Flames” komandai.

19. maijā 10:28

Rietumu konferences pusfināla pirmajā spēlē mājinieki jau pēc sešām nospēlētām minūtēm bija vadībā ar 3:0, bet līdz 29.minūtei panāca arī 6:2, tomēr “Oilers vēl negrasījās padoties un guva četrus vārtus pēc kārtas, trešā perioda otrajā minūtē rezultātu izlīdzinot.

Mājinieki uzvaru nodrošināja pēdējās trešdaļas laikā, kad divreiz precīzs bija komandas kapteinis Metjū Tkačaks.

“Flames” rindās Tkačaks izcēlāš ar “hat trick”, divus vārtus guva Bleiks Kolmens, trīs rezultatīvas piespēles Džonija Gudro kontā, bet 1+2 savā rēķinā ierakstīja Endrū Mandžapane un Rasmuss Andersons.

Tikmēr “Oliers” sastāvā vārti un trīs rezultatīvas piespēles Konora Makdeivida kontā, divus vārtus guva Zaks Haimans, 1+2 sakrāja Leons Draizaitls, bet 1+1 Kailera Jamamoto rēķinā.