NHL čempioni Tampabejas “Lightning” nonāk uzvaras attālumā no konferences fināla

Tampabejas “Lightning” komanda svētdien nonāca vienas uzvaras attālumā, lai iekļūtu Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņas Austrumu konferences finālā.

23. maijā 9:51

“Lightning” mājās ar 5:1 pārspēja regulārā turnīra labāko komandu Floridas “Panthers” un sērijā līdz četrām uzvarām panāca 3-0.

Pirmā perioda 14.minūtē Korijs Perijs panāca 1:0 mājinieku labā, vārtu priekšā mainot ripas lidojuma virzienu, bet trīs minūtes vēlāk Sems Reinhārts izpildīja precīzu metieni pretī vārtiem un izlīdzināja rezultātu. Otrās trešdaļas trešajā minūtē Ēriks Černāks ar raidījumu no iemetienu apļa atguva mājiniekiem vadību, ko perioda vidū nostiprināja Stīvens Stemkoss ar metienu bez ripas apstādināšanas.

Četras minūtes pirms pamatlaika beigām Ņikita Kučerovs raidīja ripu tukšos vārtos, bet pretinieki turpināja spēlēt bez vārtsarga un divas minūtes vēlāk Stemkoss panāca 5:1. Kučerovs maču noslēdza ar četriem rezultativitātes punktiem.

“Lightning” vārtsargs Andrejs Vasiļevskis šajā mačā neitralizēja 34 metienus, bet otros vārtos Sergejs Bobrovskis tika galā ar 31 raidījumu.

Sērijas ceturtā spēle notiks pirmdien “Amalie Arena”, kur “Lightning” uzvarējusi trīs no četrām šīs Stenlija kausa izcīņas spēlēm.