“Lightning” Stenlijas kausa finālsērijas piektajā spēlē uzvar “Avalanche”

Tampabejas “Lightning” piektdien Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlijas kausa fināla piektajā spēlē izbraukumā ar 3:2 uzvarēja Kolorado “Avalanche”, sērijā panākot 2-3.

25. jūnijā 8:04

Spēles 16.minūtē Jans Ruta ar spēcīgu šķīlienu no labā iemetiena apļa augšas izvirzīja “Lightning” vadībā.

Otrajā periodā Valerijs Ņičuškins izlīdzināja rezltātu, bet Ņikita Kučerovs vēlreiz pārspēja “Avalanche” vārtsargu Dārsiju Kemperu.

Trešā perioda sākumā ripa pēc Keila Makara metiena atsitā pret Tampabejas aizarga Erika Černaka slido un otro reizi ielidoja arī Andreja Vasiļevska vārtos.

Uzvaras vārtus “Lightning” labā trešā perioda vidū guva Ondžejs Palats. Pēc čehu uzbrucēja metiena ripa trāpīja pa Kempera nūju, kāju, un tomēr ieslīdēja vārtos.

Sērijas sestā spēle notiks svētdien Tampas “Amalie Arena”.