“Lightning” Stenlija kausa finālsērijā izcīna pirmo uzvaru

Tampabejas “Lightning” pirmdien Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlijas kausa fināla trešajā spēlē savā laukumā ar 6:2 uzvarēja Kolorado “Avalanche”, sērijā panākot 1-2.

21. jūnijā 7:16

Pirmie vadībā izvirzījās “Avalanche” hokejisti, kad pirmā perioda 9.minūtē “Lightning” vārtsargu Andreju Vasiļevski pārspēja Gabriels Landeskogs.

Turpinājumā trīs vārtus pēc kārtas guva laukuma saimnieki – Dārsija Kempera vārtos ripas sameta Entonijs Sirelli, Ondžejs Palats un Nikolass Pols.

Landeskogs guva vēl vienus vārtus, samazinot rezultāta starpību. Taču pēc trijām minūtēm Stīvens Stamkoss guva “Lightning” ceturtos vārtus un vēl pēc trīsarpus minūtēm Pats Marūns piekto reizi pārspēja Kemperu, kuru pēc zaudētājiem vārtiem nomainīja Pāvels Francūzs.

Vairākumā čehu vārtsargu pārspēja Korijs Perijs, pieliekot spēlei punktu – 6:2 “Lightning” labā.

Sērijas ceturtā spēle notiks trešdien turpat Tampas “Amalie Arena”.