Korpisalo un Merzļikins nav glābēji “Blue Jackets” graujošā zaudējumā Girgensona “Sabres”

Zemgus Girgensona Bufalo “Sabres” trešdien Nacionālās hokeja līgas (NHL) izbraukum spēlē ar 9:4 uzvarēja Elvja Merzļikina Kolumbusas “Blue Jackets”.

2022. gada 8. decembrī 6:08

Spēli Kolumbusas vārtos sāka Jonass Korpisalo, bet pēc trim ielaistajām ripām septiņu minūšu laikā viņa vietu ieņēma Elvis Merzļikins.

Elvim neveicās daudz labāk – Latvijas vārtsargs līdz otrā perioda beigām ielaida sešas ripas, un trešajā periodā vārtos atgriezās Korpisalo.

Teidžs Tompsons “Blue Jackets” vārtos sameta piecas ripas, no kurām pirmās četras jau pirmajā periodā. Četri vārti spēles pirmajās 16 minūtēs un 40 sekundēs ir otrs labākais rādītājs NHL vēsturē.

Girgensons spēlēja 15 minūtes un 8 sekundes, izpildīja divus spēka paņēmienus un spēli beidza ar neitrālu lietderības koeficientu.