Girgensona atgriešanās spēlē ”Sabres” piedzīvo sakāvi Otavā

Pēc savainojuma izārstēšanas otrdien Nacionālās hokeja līgas komandas Bufalo “Sabres” sastāvā laukumā atgriezās Latvijas uzbrucējs Zemgus Girgensons, bet viņa pārstāvētā vienība ar 0:5 viesos piekāpās Otavas “Senators”.

26. janvārī 9:09

Girgensons bija izlaidis piecas “Sabres” spēles, kurās klubs ir divreiz uzvarējis un ieguvis piecus punktus turnīra tabulā.

Latviešu uzbrucējs laukumā otrdienas mačā bija 11 minūtes un 25 sekundes, no kurām vienu minūti un 13 sekundes spēlēja vairākumā, bet trīs minūtes un 13 sekundes – mazākumā. Girgensons izpildīja četrus metienus pa vārtiem, pielietoja vienu spēka paņēmienu, bloķēja vienu metienu un maču noslēdza ar negatīvu lietderības koeficientu -1.

Ar savas karjeras otro “hat trick” mājinieku sastāvā izcēlās bijušais “Sabres” uzbrucējs Tailers Eniss, bet vēl pa reizei viesu vārtsargu pārspēja Dreiks Batersons un Alekss Formentons.

Pirmo “sauso” maču šosezon aizvadīja “Senators” vārtsargs Mets Marejs, kurš tika galā ar 27 viesu metieniem.

Turnīra tabulā “Sabres” Austrumu konferencē ar 33 punktiem 42 mačos ieņem 14.vietu.