Fantastisks Stemkosa metiens papildlaikā ļauj Balcera “Lightning” uzvarēt “Girgensona “Sabres”

Rūdolfa Balcera Tampabejas “Lightning” pirmdien Nacionālās hokeja līgas (NHL) izbraukuma spēlē papildlaikā ar 6:5 uzvarēt Zemgus Girgensona Bufalo “Sabres”.

2022. gada 29. novembrī 6:28

Balcers turpina dziedēt savainojumu, toties Girgensons spēles otrajā trešdaļā asistēja Taisona Džosta vārdu guvumā.

Uzvaras vārtus “Lightning” labā papildlaika trešajā minūtē ar fantastisku metienu tālajā devītniekā guva Tampas kapteinis Stīvens Stemkoss.

“Sabres” labā vārtus guva Teidžs Tompsons, Džeks Kvins, Taisons Džosts, Dilans Kazinss un Džefs Skiners.

“Lightning” rindās spēles pamatlaikā ar diviem precīziem metieniem izcēlās Breidens Points, ar vienu Korijs Perijs, Stīvens Stemkoss un Brendons Heigels.

Nākamajās spēlēs “Lightning” otrdien izbraukumā tiksies ar Bostonas “Bruins” un “Sabres” trešdien, arī izbraukumā, ar Detroitas “Red Wings”.