“Devils” spēlē pret “Rangers” pagarina savu uzvaru sēriju izbraukumā

Nacionālās hokeja līgas (NHL) līdervienība Ņūdžersijas “Devils” pirmdien izbraukuma spēlēs svinēja desmito uzvaru pēc kārtas.

2022. gada 29. novembrī 11:13

“Devils” pretinieku laukumā ar 5:3 uzvarēja Ņujorkas “Rangers”.

Pēc Artēmija Panarina un Mika Zibanedžāda precīzajiem metieniem rezultāts spēles ceturtajā minūtē bija jau 2:0 ņujorkiešu labā. Nepilnu 11 minūšu laikā Tomāšs Tatars un Jegors Šarangovičs panāca 2:2.

Otrajā periodā “Devils” komandai divus bezatbildes vārtus guva Džeks Hjūzs un Maikls Makleods, bet trešā perioda 14. minūtē Vensāns Tročeks samazināja viesu pārsvaru. 16 sekundes pirms finālsvilpes Šarangovičs raidīja ripu tukšos vārtos un pielika punktu “Devils” uzvarai.

“Devils” vārtsargs Vīteks Vanēčeks neitralizēja 35 metienus un svinēja savu 11.uzvaru sezonā no 13 aizvadītajām spēlēm. Pretējos vārtos Igors Šestjorkins tika galā ar 33 metieniem.

Šajā sezonā komandas NHL regulārajā čempionātā aizvadīs pa 82 spēlēm katra, šobrīd lielākajai daļai vienību pārkāpjot 20 maču slieksni.