Bļugera “Penguins” papildlaikā piekāpjas Karolīnas “Hurricanes”

Latvijas uzbrucējs Teodors Bļugers otrdien Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē izcēlās ar trim spēka paņēmieniem, Pitsburgas “Penguins” savā laukumā papildlaikā ar 2:3 piekāpjoties Karolīnas “Hurricanes”.

2022. gada 30. novembrī 9:31

Bļugers laukumā atradās 11 minūtes un 28 sekundes, no kurām minūti un 41 sekundi spēlēja mazākumā. Viņa kontā arī divi bloķēti metieni, viena zaudēta ripa, 45% uzvarētu iemetienu un +/- rādītājs -1.

Piektajā minūtē Sidnijs Krosbijs izvirzīja vadībā mājiniekus. Krosbijs 101.reizi guva pirmos vārtus spēlē, izvirzoties komandā šajā rādītājā pirmajā vietā un apsteidzot Mario Lemjē ar 100 vārtiem.

Uz to “Hurricanes” atbildēja ar Martina Nečasa un Andreja Svečņikova “goliem” otrajā trešdaļā.

Džeiks Guncels, kuram šajā mačā, tāpat kā Krosbijam, arī rezultatīva piespēle, 58 sekundes pirms pamatlaika beigām panāca neizšķirtu un sagādāja vienu punktu “pingvīniem”.

Tomēr papildlaika 140.sekundē uzvaras vārtus guva viesi, izceļoties Bretam Peskam, kurš tāpat kā Svečņikovs (abiem 1+1) un Sebastians Aho (0+2) izcēlās ar diviem rezultativitātes punktiem.

Aho tā bija 106. spēle NHL ar vairāk nekā vienu gūtu rezultativitātes punktu, un šajā rādītājā viņš “Hurricanes” un Hārtfordas “Whalers” komandas vēsturē panācis Petu Verbīku, dalot ceturto vietu.

Vārtos Tristans Džarijs atvairīja 36 “viesuļvētru” metienus, bet viesu vārtos Pjotrs Kočetkovs tika galā ar 30 metieniem.

Viesiem Džordans Martinuks aizvadīja savu 500.spēli līgā.

“Penguins” ar 26 punktiem 23 spēlēs ieņem astoto vietu Austrumu konferencē.