Balcera “Sharks” piekāpjas Ņujorkas “Rangers”

Rūdolfa Balcera Sanhosē “Sharks” naktī uz sestdienu pēc Latvijas laika Nacionālās hokeja līgas izbraukuma spēlē ar 0:1 piekāpās Ņujorkas “Rangers”.

2021. gada 4. decembrī 8:24

“Sharks” Ņujorkā spēlēja otro vakaru pēc kārtas, piektdien pagarinājumā ar 2:1 uzvarot Ņujorkas “Islanders”.

Balcers spēlēja 15 minūtes, izpildīja vienu spēka paņēmienu un bloķēja vienu metienu.

“Rangers” uzvaru nodrošināja spēcīgs Raiana Strouma šāviens vairākumā pirmajā periodā.

Trešajā periodā Ņujorkas vārtsargs Igors Šestjorkins guva savainojumu, un viņa vietā stājās Aleksandrs Georgijevs. Šestjorkins atvairīja visus 19 “Sharks” hokejistu metienus un Georgijevs tika galā ar vēl deviņiem.

Nākamo spēli “Sharks” aizvadīs svētdien, izbraukumā tiekoties ar Elvja Merzļikina Kolumbusas “Blue Jackets”.