Znaroka un Vītoliņa vadītā Krievija grandu duelī piekāpjas ASV

A apaškgrupas vadošo izlašu duelī Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa vadītā Krievijas valstsvienība ar 3:5 piekāpās ASV komandai.

2017. gada 16. maijā 19:29

Pirmā perioda 13. minūtē Krievijas izlasi vadībā izvirzīja Ņikita Gusevs, realizējot izgājienu viens pret viens ar Džimiju Hovardu. Otrajā periodā abas komandas pielika uzbrukumā, kopā gūstot piecus vārtus. Vispirms ASV labā vārtus iemeta Kevins Hejs, bet Antons Belovs panāca 2:1. Amerikāņi perioda izskaņā panāca izlīdzināju, precīzi metot Dilanam Larkinam.

Video

Tomēr ASV prieki bija īsi, jo Ņikita Gusevs otro reizi spēlē pārspēja Hovardu. Perioda izskaņā ”uguņošana” turpinājās un ziemeļamerikāņi trešo reizi iemeta ripu krievu vārtos. Atkal rezultatīvi meta Ņujorkas ”Rangers” uzbrucējs Kevins Hejs. Trešajā periodā ASV realizēja skaitlisko vairākumu, kad no vārtu priekšas Vasiļevski pārspēja Anderss Lī. 22 sekundes līdz dueļa beigām Broks Nelsons raidīja ripu tukšos vārtus, uzstādot galarezultātu – 5:3. Līdz ar to ASV valstsvienība izcīnīja pirmo vietu A apakšgrupā.