tv3.lv

Sirsnīgs video! Pūkainie KHL dzīvnieciņi glābj savu draugu, kurš iesprūdis autobusa durvīs

Kontinentālas hokeja līgas ”Zvaigžņu spēlē” ar saviem priekšnesumiem skatītājus priecēja ne tikai hokejisti, bet arī līgas klubu talismani, kuriem aizvadītā nedēļa bija piedzīvojumiem pilna. Kāds kuriozs atgadījums notika 13. janvāra rītā. Pūkainie dzīvnieciņi ar autobusu devās uz draudzības spēli ar jauniešu komandu ”HK Astana 2004,” taču iekāpšanas brīdī radās sarežģījumi. Resnajām ”Sibir” Sniegavīram autobusa durvis izrādījās par šauru, un viņš tajās iesprūda. Pārējiem talismaniem nācās izkāpt ārā, lai glābtu savu draugu no nelaimes, un kopīgiem spēkiem viņiem tas izdevās.

2018. gada 15. janvārī 16:50

Pa ceļam uz spēli autobusā valdīja lieliska atmosfēra. Braucamais burtiski šūpojās uz abām pusēm. ”Admiral” talismans Piratičs dzina autobusu uz priekšu, kliedzot: ”Paceļam buras un airējām tik uz priekšu!” Jautrību galvenais varonis bija ”SKA” kluba talismans Ugunīgais Zirgs. Tieši viņš sastrādāja lielākās nerātnības – kāpa uz kakla savam draugam no Rīgas ”Dinamo” Dinamītam, mēģināja apēst jokdari Otto no ”Jokerit” komandas un dziedāja dziesmas.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Tajā laikā Astanas jauniešiem bija parasts treniņš, un ne visi hokejisti bija informēti par talismanu ierašanos. Jaunie spēlētāji bija patīkami pārsteigti, kad ieraudzīja kuplā skaitā atnākušos dzīvnieciņus. Pati spēle arī bija aizraujoša. Talismanu vārtus kopīgi sargāja Sniegavīrs un Mamuts. Lācis izpildīja spēka paņēmienus pret iedomu pretinieku. Ugunīgais Zirgs centās airēt uz ledus, bet galvenais treneris – ”Spartak” gladiators visu laiku strīdējās ar tiesnesi. Protams, neiztika arī bez masu talismanu kautiņa, taču tas nebija pa īstam.

Spēle noslēdzās ar tradicionāliem rokas spiedieniem un kopīgu pēcspēlēs bildi.

 

Video

Foto: KHL talismani “Zvaigžņu spēlē”

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm