tv3.lv

IIHF prezidents Fāzels par iespējamo darbu KHL: Krievija ir manā sirdī

Tagadējais Starptautiskās hokeja federācijas (IIHF) prezidents Renē Fāzels Krievijas medijam “Sport Express” apstiprināja, ka gatavs šogad atstāt tagadējo amatu, un dalījās ar viedokli par iespējamo darbu Kontinentālajā hokeja līgā.

2020. gada 29. martā 15:37

“Vēlos septembrī noslēgt savu ilgo darbu IIHF. Bet pašreizējā situācijā neko nevar paredzēt. Pastāv iespēja, ka prezidenta amatā nāksies nedaudz uzkavēties,” norāda Fāzels.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

IIHF vadītājs izsakās, ka pagaidām vēl nav zināms, vai būs iespējams rīkot IIHF kongresu un vai varēs rīkot jauna prezidenta vēlēšanas. Ja arī turpmāk būs dažādi ierobežojumi Covid-19 pandēmijas dēļ, Fāzels ir gatavs aizkavēties prezidenta amatā, bet norāda – ne ilgāk kā sešus mēnešus.

Fāzels turpina: “Pilnīgi noteikti nepalikšu amatā uz nākamo termiņu. Ja izdosies prezidenta vēlēšanas rīkot septembrī, es vēl kādu laiku palikšu federācijā. Nevēlos sava amata pēctecim nodot federāciju ne labākajā stāvoklī, ņemot vērā tagadējos apstākļus.”

Uz jautājumu, vai IIHF vadītāja amata nodošana jaunam prezidentam varētu kavēt iespējamo darbu KHL, Fāzels atbildēja: “Neskriesim notikumiem pa priekšu. Tagad man ir citas problēmas. Allaž esmu teicis, ka gatavs palīdzēt Krievijas hokejam un visam šīs valsts sportam. Krievija ir manā sirdī.”

Neskatoties uz to, ka Fāzelam ir jau 70 gadi, viņš ir gatavs palīdzēt ar idejām un dalīties ar savu pieredzi, bet norāda, ka nemeklē pastāvīgu darbu un nevēlas katru dienu strādāt ofisā.

Fāzels par IIHF prezidentu strādā kopš 1994. gada jūnija.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm