Dzierkalam rezultatīva piespēlē zaudējumā Bičevska komandai

Latvijas uzbrucējs Mārtiņš Dzierkals ceturtdien atzīmējās ar rezultatīvu piespēli Čehijas hokeja ekstralīgas spēlē, kurā viņa pārstāvētā Plzeņas “Škoda” komanda cieta zaudējumu.

2021. gada 17. septembrī 9:59

Plzeņas hokejisti mājās ar 2:4 (1:0, 1:2, 0:2) piekāpās uzbrucēja Māra Bičevska pārstāvētajai “Mlada Boleslav”.

Dzierkals rezultatīvi piespēlēja otrā perioda pēdējā minūtē, kad vairākuma noslēgumā pēc latvieša izdarītā metiena ripu pie vārtiem savāca Mihals Bulīržs, kurš panāca 2:2.

Dzierkals šajā duelī uz ledus pavadīja 23 minūtes un 36 sekundes, kuru laikā četrreiz meta pa vārtiem un tika pie pozitīva lietderības koeficienta +1. Bičevskis 14 minūtēs un 33 sekundēs uzvarēja sešos no 17 iemetieniem un cīņu pabeidza ar negatīvu lietderību -2.

“Mlada Boleslav” ar septiņiem punktiem četrās spēlēs ieņem pirmo vietu turnīra tabulā, kamēr “Škoda” ar trīs punktiem četrās cīņās ir 13.pozīcijā 15 komandu konkurencē.