tv3.lv

Čehijas hokeja čempionāts ar latviešu līdzdalību apturēts līdz 25.oktobrim

Čehijas ekstralīgas turnīrs, kurā pieteikti arī pieci Latvijas hokejisti, pirmdien Profesionālo klubu asociācijas ārkārtas pilnsapulcē video konferences veidā pārtraukts līdz 25.oktobrim, ziņots Čehijas Ledus hokeja asociācijas (ČSLH) tīmekļa vietnē.

2020. gada 13. oktobrī 6:14

Čehijas hokeja ekstralīgas klubi pirmdienas videokonferencē Profesionālo klubu asociācijas ārkārtas pilnsapulcē apstiprināja izmaiņas spēles plānā, tādējādi ņemot vērā Čehijas valdības 8.oktobra rezolūciju par augstāko līgu sacensību pārtraukšanu līdz 2020.gada 25.oktobrim.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Gadījumā, ja profesionālo sacensību pārtraukšanas termiņš būtu jāpagarina, ekstralīgas sezona laika ierobežojumu dēļ būtu pamatīgi apdraudēta, kas vēl vairāk atspoguļosies zaudējumos neizspēlēto maču dēļ,” teikts paziņojumā.

Paziņojumā tiek minēts, ka ekstralīgas klubi gatavos atklātu vēstuli veselības ministram Romanam Primulam ar lūgumu atļaut treniņus laika posmā līdz 25.oktobrim un citiem argumentiem, lai tiktu atļauta sacensību norise.

“Ekstralīga vēlas turpināt sacensības un ar pašreizējiem skatītāju ierobežojumiem pagaidām priecēt fanus, izmantojot televizoru ekrānus,” teikts klubu vēstījumā.

Šosezon Čehijas spēcīgākajā līgā spēlē 14 komandas. Covid-19 pandēmijas dēļ vienības aizvadījušas atšķirīgu spēļu skaitu – no diviem līdz septiņiem mačiem.

Piemēram, svētdien no paredzētajām septiņām spēlēm notika vien divas, pārējām Covid-19 slimības dēļ tiekot pārceltām uz vēlāku laiku.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Gunta Galviņa pārstāvētā Tršinecas “Ocelārži” ar sešiem punktiem ir piektajā vietā, kā nākamajai ar tikpat punktiem četrās spēlēs sekojot “Mlada Boleslav”, kuru pārstāv Māris Bičevskis. Ar diviem punktiem divos mačos 11.pozīcijā 14 komandu vidū ir Ralfa Freiberga komanda Brno “Kometa”, bet Uvja Balinska un Oskara Cibuļska pārstāvētā Litvīnovas “Verva” ir aizvadījusi trīs mačus un bez gūtajiem punktiem ieņem pēdējo vietu.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm