Mika meistarstiķis – Indrašis DEL līgas mačā iemet “lakrosa golu”

Miks Indrašis trešdien Vācijas hokeja līgas (DEL) mačā izcēlās ar vārtiem un divām rezultatīvām piespēlēm, viņa pārstāvētajai Šveningeres “Wild Wings” ar 6:2 izcīnot pārliecinošu uzvaru pār Berlīnes “Eisbaren” vienību.

2022. gada 1. decembrī 8:12

Indrašis visus rezultativitātes punktus sakrāja trešajā periodā. Vispirms 42. minūtē viņš palīdzēja gūt vārtus vairākumā, pēc tam 46. minūtē, spēlējot vienādos sastāvos pats raidīja ripu pretinieku vārtos, bet 53. minūtē pēc viņa piespēles Alekss Trivelato panāca 6:1 mājinieku labā.

Trešā perioda sestajā minūtē Miks aiz vārtiem ar nūju pacēla ripu un iemeta “lakrosa golu”.

Latvijas hokejists kopā uz ledus pavadīja 15 minūtes un 38 sekundes, kuru laikā trīs reizes meta pa pretinieku vārtiem, noslēdzot maču ar pozitīvu lietderības koeficientu +2.

DEL līgas turnīra tabulā “Wild Wings” ar 28 punktiem atrodas 12.vietā. Pirmajā pozīcijā ar 56 punktiem ir Minhenes “Red Bull”.