Latvijas U20 izlases kapteinis Bergmanis: Pret Čehiju spēle jāsāk no pirmā iemetiena

Latvijas izlase zaudēja Slovākijai pēcspēles soda metienos ar 2:3. “Labs jautājums, kas mums nesanāca. Tikai spēles otrajā daļā sākām spēlēt savu spēli,” atklāja U20 izlases kapteinis Bergmanis.

U20 pasaules čempionātā Latvijas izlasei atlikusi viena spēle pret Čehiju, kurā izšķirsies vai Latvijas juniori spēlēs ceturtdaļfinālā.

“Spēle jāsāk no pirmā iemetiena, jācīnās visas 60 minūtes laukumā un būs jākrīt vienam par otru, lai izcīnītu panākumu,” piebilst Bergmanis.

Jaunais kapteinis gan norāda, ka pret slovākiem varēja spēlēt krietni fiziskāku hokeju.

Jau ziņots, ka Latvijas U20 vīriešu hokeja izlase naktī uz sestdienu pēc Latvijas laika pasaules čempionāta trešajā spēlē “bullīšu” sērijā ar 2:3 atzina Slovākijas pārākumu.

Turnīra ceturtajā spēlē Latvija naktī uz pirmdienu tiksies ar Čehijas hokejistiem.

Līdzjutēji varēs sekot līdzi turnīra spēlēm kanālā TV6, portālā “tv3.lv” un nākamās paaudzes televīzijā Go3.