Latvijas hokeja juniori rāda raksturu un liek panervozēt spēcīgajai Kanādai

Par labāko spēlētāju Latvijas komandā tika atzīts vārtsargs Patriks Bērziņš, kurš atvairīja 39 no 44 kanādiešu metieniem.

Vārtus Latvijas labā guva Rainers Dārziņš un Bogdans Hodass.

Kanādieši vadībā izvirzījās astotajā minūtē, kad Bērziņu pārspēja Konors Bedārds. Pirmās trešdaļas izskaņā Dārziņš ar precīzu plaukstas metienu izlīdzināja rezultātu.

Otrajā periodā mājnieki pēc Lukas Kormjē, Olena Zelvegera un Ridlija Greiga metieniem izvirzījās vadībā 4:1.

Trešajā periodā Latvijai vajadzēja tikai četras sekundes, lai gūtu otros vārtus – kanādiešu vārtsargs Sebastians Kosa kapitulēja pēc Bogdana Kosas metiena.

Piecas minūtes līdz mača beigām Viljams Dufūrs no labā iemetiena apļa vidus Latvijas vārtos iemeta piekto ripu.

Turnīra trešajā spēlē Latvija naktī uz sestdienu tiksies ar Slovākijas hokejistiem.