Rīgas ”Dinamo” izbraukuma mača “bullīšu” sērijā uzvar Sanda Ozoliņa “Torpedo”

ārtus “Dinamo” komandā guva Hanters Šinkaruks, Filips Buncis un Jere Karjalainens.

Rīdzinieki trīsreiz izvirzījās vadībā, un trīsreiz mājinieki atspēlējās.

Astotajā minūtē pretuzbrukumā pēc Emīla Puarjē piespēles no vārtu priekšas vārtu stūrī trāpīja Šinkaruks – 1:0.

Izlīdzinājumu 17.minūtē panāca Endijs Mīls ar metienu no kreisā iemetiena apļa – 1:1.

KHL. “Torpedo” – Rīgas “Dinamo”. Pilns spēles apskats:

Savukārt 2:1 tapa tikai pusminūti vēlāk, kad pēc Kristapa Zīles metiena no vārtsarga atlēkušo ripu no zonas vidus vārtos raidīja Filips Buncis. Tie viņam bija pirmie vārti KHL. Rezultatīva piespēle arī Jānim Švanenbergam.

2:2 tapa 30.minūtē, kad mazākumā izcēlās Ivans Čehovičs.

3:2 rīdzinieki panāca 55 sekundes pirms otrā pārtraukuma ar Karjalainena metienu, rezultatīvu piespēlei iekasējot Rūdolfam Červenijam.

KHL. “Torpedo” – Rīgas “Dinamo”. “Bullīšu” sērija:

Izlīdzinājumu un pagarinājumu mājiniekiem 50.minūtē ar saviem otrajiem vārtiem spēlē panāca Čehovičs.

Pagarinājumā rezultāts nemainījās, un komandām bija jāizpilda pēcspēles metieni.

“Bullīšus” pirmie meta mājinieki, bet jau pirmajā sērijā rezultatīvs bija Gints Meija, panākot 1:0 viesu labā.

Trešajā sērijā Lauris Dārziņš panāca 2:0, bet nākamajā metienā vienus vārtus atspēlēja Čehovičs.

Pēdējā metienu sērijā 2:2 panāca Kenijs Agostino, bet Puarjē neizdevās maču pabeigt.

Tomēr sestajā sērijā vārtsargu apspēlēja Dārziņš, kamēr vēl viens Čehoviča mēģinājums nebija sekmīgs – 3:2 “Dinamo” labā.